bugün

entry'ler (24)

bira fm

Bu bira fiyatları ile birayı bıraktıran bünyeye geçmişi hatırlatandır.
3 bira ve cips 10 lira verip yalnız sabahlamalarda yanımda olandır.özletti.

23 yaşın genç olmadığının kanıtı

23 olduk o zaman emekli olalım. bireyin kendisini bulması gereken yaşlardır. kendi ayaklarınızın üstünde durmanız gerekir. bu süre otuz yaşına kadar gider. karakterin olmamış ve henüz benlik saygısına sahip değilsen isterse 70 yaşında ol. boş yaşar gidersin.

bekaret sizin için önemli midir

bu konuda bile laik bünyeler diyen sığır var.kardeşim siz ne kullanıyorsunuz.nasıl bir cehalet bu.laiklik ile ne alaka.trolün tekisin belli de böyle de olmaz.insanın hiç kendisine saygısı olmaz mı.üzülüyorum size.üremeyin artık da kurtulsun şu evren trollerden.israfsınız yemin ediyorum.

olgun erkeklerden hoşlanan kızlar

benim başıma gelir viskimi kapıp barda otururum.kızlar hemen beni keserler.mekandaki tek takım elbiseli sarışın benimdir.sonra onları tavlar ve eve giderim.evet ben barney stinson.

bir insan neden kitap okur

Ülkenin büyük bir kesiminin inandığı kitap Oku ile başlıyor.Yeme içme gibi bir şey bu kitap dediğin sadece roman değil.Sen de sözlüğe girip neden entry yazıyorsun.Hiç kimse okuma yazma bilmesin.Hatta konuşmayalım.Miyavlayarak iletişim kuralım.

13 nisan 2019 ümmetin yerden soğan toplaması

insanlar ne kadar uyumlu bir şekilde soğan topluyor ne güzel görüntü izdiham yok halk mutlu şekilde soğan almak için eğiliyor ve spor yapıyor squat gibi düşünün ellerde soğanlar var sadece fark orada teşekkürler akp.

gecenin şiiri

Uzak ülkeler çekmeli seni, tanımadığın insanlar
Bütün kitapları okumak, bütün hayatları tanımak arzusuyla yanmalısın
Değişmemelisin hiçbir şeyle bir bardak su içmenin mutluluğunu
Fakat ne kadar sevinç varsa yaşamak özlemiyle dolmalısın

Ataol Behramoğlu.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

kanser olduğunu öğrenince kimseye bunu söyleyememek saçlarını imaj değişikliği yaptım o yüzden kestirdim demek.

fenerbahçenin gaysaraya 35 pasta attığı gol

üstünden 13 sene geçti o sezonu da sayarsak şuan 14. şampiyon olacak fener ise 3 kez şampiyon oldu son 14 yılda gs bizden fazla bu yılı da alırlarsa 7 olacak biz hala 6-0 da kalalım hep 2. oluyorduk sonunda hayat değişti kümeye oynuyoruz teşekkürler Ali koç.

güncel kola fiyatları

1 litre şuanda 1 lira pepsi bakkal dayımız kampanya açmış inşallah ölmeyiz.

prozac

bira 1 tl olsa kimsenin kullanmayacağı ilaç her gün 6lı bira paketi alır yanına cips fıstık turşu kombini ile 10 tlye herkes mutlu olur.

çamaşır asan ütü yapan cam silen erkek

annen ve baban ameliyat olsun o zaman kim yapacak öğrenci evimde de yapıyorum temizliği gidip ailemin yanında da yapardım kendi kendine yetmeyi öğren önce sonra gel erkek adam böyle olmalı de annen eşin kardeşin bakmasa götündeki donu 3 ay çıkarmazsın burada hava atıyorsun.

başörtülülerin virüs gibi çoğalması

yobazlık moda oldu kişisel inancı için takana söz etmemek lazım laik ülkedeyiz diye laf atıyoruz din devlet işleri ayrı yürümeli açık akpli yobaz yok mu var solcu yobazlar da var ülkenin sağı da solu da yobaz bu ülkenin fişini çekecekler bakalım ne zaman bekleyin görün .

sevgiliyle arada 47 km mesafe olması

kimi insanların arasında bu dünyadan daha fazla mesafe var bazı aşıklar sevgilisi ölse bile onu unutmaz mezarı başına gider ağlar ona dokunamasa da yanında olduğunu hisseder.

erdoğanın yemini ardından dolar ve euro nun düşüşü

4.68 anlık bi anda uçtu

sevgiliye ben sensiz bir hiçim demek

özgüveni olmayan birinin lafı olabilir. bırakın karşınzdakini bu kadar düşünmeyin onsuz da yaşanıyor bunu öğreniyorsunuz. hayallerinizin peşinden gidin o sizi terkettiyse de yeni bir insan bulun ve aşık olup değer vermeyin.

mesajlasilan kisiye hemen cevap vermemek

işi olabilir baktınız cevap gelmiyor boşverin kovalamayın size değer veriyorsa elbet yazar.

kızların bir sıcak bir soğuk davranmaları

Loser değilseniz böyle davranmaz hep peşinizden gelir siz kendinizi ağırdan satın ve yalnız ölün.

diyet yapan insanların ortak özellikleri

Bu sefer kesin kilo vereceğim diyip 1 saat sonra pizza yemeleri beni böyle beğenen beğensin demeleri.

bir kadını vazgeçilmez kılan şey

Herkes vazgeçilir hayatın kuralı budur eğer birini kendinizden çok seviyorsanız bilin ki ağlamaklı günler yakındır biraz bencil olun ne kadar severseniz o kadar gider sizden kadın.