bugün

Demek ki hayat bi tek bana güzel değil.
Onu bunu boşver de şu kızı bulsana bana. Helalinden 30 artı oy veririm. Evet.

(img:#1794086)
Kişiden kişiye değişen bir durum olduğu için buna tam bir delil bulunamaz. Nesillerde genel bir değişiklik araştırmalarda ortaya çıkar. Bu çağda teknolojiye bakarak neslin 23 yaşında çoktan olgun olmasını gerektirir kanımca, fakat tam tersine o kadar çok rastladım ki. Her yaşın ayrı bir olgunluk kategorisi vardır. Bunu da sadece yaşın ilerlediğinde geriye dönüp baktığında analiz edebilirsin.
Bende 23 yaşındayım ve bu tirrek yüzünden hayat enerjim düşüyor yaw kendimi yaşlı hissediyorum.
görsel
4 yıl sonra cevapliciğiim.
Ben nice 17-18 likler gördüm abi/abla diyesim geldi.
Geç bir yaş. istediğin şeyi yapmak ve istediğin kişi olmak için çok geç kalınmış bir yaş. Kimse genç bir yaş olduğunu savunamaz, sanmıyorum.
şimdiki çocuklar cin gibi maşallah. bu nedenle günümüzde 6 yaşında çocukluk bitip gençlik başlıyor. 6-18 arası gençlik. 18 yaş ile birlikte yetişkinlik.
e biz ölelim o zaman.
23 olduk o zaman emekli olalım. bireyin kendisini bulması gereken yaşlardır. kendi ayaklarınızın üstünde durmanız gerekir. bu süre otuz yaşına kadar gider. karakterin olmamış ve henüz benlik saygısına sahip değilsen isterse 70 yaşında ol. boş yaşar gidersin.
40'ı zorlayanlar kubüne bi gelin de o zaman genci yaşlı görürsünüz...su anda 23'e dönmek için neler vermezdim...
bu tarz etiketlerin bir diğeri ise 10 years challenge gibi makina öğrenmesi için harika bir veri deposu olduğunu düşünüyorum. vakti geldiğinde kendi yüzünüzü farklı bir bedende bambaşka işler yaparken bir videoda görürseniz şaşırmayın.