entry'ler (25)

sıla gençoğlu

yıl kaç hatırlamıyorum.yılbaşı gecesiydi show tv de kenan doğulu şarkı söylüyor arasında sıla vokalistlik yapıyordu bir süre izledikten sonra kızkardeşime dedimki bu kıza iyi bak bu kızda çok acayip bir enerji var.yakında albümü çıkarsa hiç şaşırmam dedim.ozamanlar güzel dudaklarıyla ilgimi çekmişti.sarışındı ve çok zayıftı.aradan ne kadar süre geçti hatırlamıyorum.işte sıla karşımızda ve ben sıla albüm çıkardığından beri kız kardeşime bu sözlerimi hatırlatırım.işte o gün anlamaıştım ne kadar başarılı bir sanatçı olacağını.arka fonda bile insana o enerjisini geçirebiliyor.bu işi ne kadar sevdiği çok aşikar.başarılar sıla.hep böyle kal yeter.

hugh laurie

loreal in yeni yüzü.sen buna değersin.

dünyanın en kötü duygusu

sevgilinin arkasından kötü kötü konuşurken arkanda olduğunu farkettiğin andır yaşanmıştır.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

gözünüzü seveyim ayaklarınızı düzenli olarak yıkayın.bir bayanın ayağı kokar mı ya

uludağ sözlük iktidarı belirliyor

akp oyları alır bence.

çılgın projenin halkı uyutma projesi olması

ben bu projenin seçim öncesi halkı uyutma projesi olduğuna inanmıyorum zira akp kafasına takıpta yapmadığı hangi projesi var.

fatmagül ün suçu ne

ya o değilde ben şu yaşaranların olduğu bölümlere gülmekten yarılıyorum.

gıybet

bu yüzyılda gıybeti iyi irdelemek lazım artık öyle bir hal aldıki normalde sohbetlerin içine girer oldu.bu gün kiminle ne konuştuğunuza dikkat ederseniz cümlelerin yarısından fazlası gıybet dedikodu.konuşurken şaşırmamak elde değil.bu şartlarda zor.

pazar günü evden hiç çıkmamak

mecbur kalmadıkça yaptığım eylemdir.kendime bile kızarım bazen çık insan içine karış diye ama insanın içinde olacak değilmi.

reddedilmeye tahammülü olmayan insan

tedavi olması gereken insandır.

tacizciye tuzak için karısını yem yapan koca

ben böyle namus bekçilerine sokim.

sözlük yazarlarının itirafları

uzun entryleri okumuyorum sözlük sıkılıyorum.

bisküvinin farklı söylenişleri

püskünüt.

safra kesesi taslari

bendede var olan bir rahatsızlıktır.1.5 yıl önce teşhis konulmuştur fakat ameliyat olmaktan çok korktuğum için ağrılarla yaşama sebebimdir.bu arada safra kesesi kanalına taşın kaçmasıyla sarılık olma,karaciğerin çökmesine sebebiyet veren bir hastalıktır.kesinlikle ameliyat olunmalıdır yoksa ölümle bile sonuçlanabilir.

uçuk

iki senedir her ay iki kez çıkmasıyla beni sinirlendiren yaradır.evet şaka değil her ay 2 kere.b vitamini eksikliğim yok.korkulu rüya hiç görmem.ateşli hastalık geçirmem.işim stresli değil.ben anlamadım yani neden böyle oluyo.birde ilk iş görüşmemde yanımdan ayrılmamasıda cabası.fakat işi almama engel olamadı.

okuyor musun sorusuna alternatif cevaplar

ohuyom ben yağğğğ.

türk erkeklerinin rus kız hayranlığı

bir bayan olarak söylemeliyimki çok güzeller ama bu tanım beni tatmin etmiyor maalesef,gerçekten değişik bir güzellikleri var erkeklerin kapılmasına şaşmamalı.onlara bakınca sanki farklı bir yaratığa bakıyormuşsunuz gibi bir ışık yanıyo insanın beyninde.değişik bi güzellikleri var.

sevgilisinden yeni ayrılmış kişiye moral vermek

duruma göre gerekli,duruma göre gereksiz görülebilecek bir durumdur,arkadaşınız üzülüyorsa ve arkadaşınıza değer veriyorsanız yapılabilirliği yüksek ihtimali olan bir olaydır.atlatacaktır.

türk televizyonlarında unutulmayan anlar

erman hocayı tek geçiyorum bu konuda türk televizyonunun gelmiş geçmiş en iyi sunucusudur.onun gibisi gelmemiştir.bu konuda ihtisası vardır.

aşk belirtileri

düşününce heyecanlanma,karşısında konuşamama,konuşunca saçmalama,yanındayken elini kolunu nereye koyacağına karar verememe,bütün insani davranışların safdışı kaldığı,insan formundan çok uzak davranış biçimidir.