entry'ler (23)

akçay da yaşlı kadını tehdit eden kürt

Kadın ve hayvan düşmanı, toplum güvenliğine zararlı bir kişi. Aklınca ırkını öne çıkarıp yaşlı kadını sindirmeyi hedeflemiş.

erkekte 1 75 kısa mıdır

Orta boylu erkektir. Kısa değildir. 175 cm boyunda ki erkekleri ezmeye çalışan 150 cm kızlar kısadır işte.

internetten tanışılan biriyle buluşmak

Konuşmanın devamında güven duygusunu karşı taraftan hissediyorsanız halka açık kalabalık alanlarda buluşup kişiyi daha iyi tanıyabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışıp sohbet etmek iyidir. internetten tanışılan insanlar çoğu zaman çevrenizde ki insanlardan daha iyi gelir size.

renault symbol

Memurların sevdiği arabadır. 2009 Model olanını 10 sene kullandık satarken hâlâ yıpranmamıştı.

jinx vs miss fortune

Miss Fortune daha sağlamdır. Aphelios'u tercih ederim ama.

survivor 2020 yunus emre

Gönüllüler takımındayken adam babam ameliyat olacak bu iletişim oyunu benim için çok önemli dediği için Yunus Emre'yi baya ezmişlerdi. Adamın Gönüllüler takımını sevmemesi çok doğal.

hocalı katliamı

Bir yazarın katliamı olağanlaştırmasına cidden çok şaşırdım. Böyle yazarları görünce bir an önce yazar olmayı istiyorum. Neyse, o zamanlarda o bölgede terör eylemi yapan Asala militanı Monte Melkonyan'ın anılarını anlatan kitaptan bir kısmı buraya bırakıyorum :

Bir gece önce akşam 11 civarında, 2.000 Ermeni savaşçısı, Hocalı'nın üç tarafındaki yüksekliklerden ilerleyerek, kasaba sakinlerini doğudakı açılışa doğru sıkıştırmışlar. 26 Şubat sabahına kadar mülteciler Dağlık Karabağ'ın doğu yüksekliklerine ulaşmış ve aşağıdaki Azeri kenti olan Ağdam'a doğru inmeye başlamışlar. Buradaki tepeciklerde yerleşen sivilleri güvenli arazide takip eden Dağlık Karabağ askerleri onlara ulaşmışlar. Mülteci kadın Reise Aslanova insan Hakları izleme Örgütüne verdiği açıklamada "Onlar sürekli ateş ediyorlardı" diye konuşmuştu. Arabo'nun savaşçıları daha sonra uzun zaman kalçalarında taşıdıkları bıçakları kınlarından çıkartarak bıçaklamaya başlamışlar.

Şu anda yalnız kuru çimenden esen rüzgârın sesi ıslık çalıyordu, ve ceset kokusunu uçurması için bu rüzgâr henüz erkendi. Monte üzerinde kadınların ve çocukların kırılmış kuklalar gibi saçıldığı çimene eğilerek "Disiplin yok" diye fısıldadı. O bu günün önemini anlıyordu: bu gün Sumgayıt Pogromunun dördüncü yıldönümüne yaklaşıyordu. Hocalı stratejik bir amaç olmasından başka aynı zamanda bir öç alma eylemiydi.

yeşilçam ın en güzel kadını

Bana göre yeşilçamın en güzel kadını Mine Mutlu'dur.

dedenin bi türlü ölmemesi

Böyle torunlar varken bizim gibi dedesini tanıyamayan insanların olması kaderin bir cilvesidir.

türkiye nin en rahatsız olduğunuz özelliği

Bazı muhitlerde geceleri asayişin sağlanamaması.

önder sav ı özlemek

Deniz Baykal'ın bol bol yaptığı eylemdir.

kurtlar vadisi vs deli yürek

Oyum Kurtlar Vadisi 1-97 bölümlerine. Efsane bir diziydi.

25 yaşında olup hala ailesi ile yaşayan tip

Bazılarına fena dert olmuş insandır. size ne kardeşim.

yunanistan

Dün turist kabul edeceği ülkeleri açıkladı. Listede olmayan tek ülke komşusu Türkiye.

e kitap vs kitap

4-5 senedir e-kitap kullanıyorum. Fakat hissiyat olarak bazıları kitabı bırakıp e-kitaba geçemez.

tan yeri

izlemesi keyifli olan nadir manzaralardandır.

aq diyen kız

Küfür etmeyi ne kadına ne erkeğe yakıştırmam.

hp

Benim de 3 senedir laptopunu kullandığım markadır. Son 1 yıldır çok fazla mavi ekran aldım. Ama genel olarak anlatıldığı kadar kötü değildir. Diğer markaların laptoplarında da bu gibi sorunlar yaşanır.

endüljans

Hristiyanlığın Katolik mezhebinde, işlenen günahlardan dolayı dünyada çekilecek cezanın belirli şartlar karşılığında Katolik kilisesi tarafından affedilmesidir.

fatih sultan mehmet in heykelini yapacağız

Bana göre Mustafa Kemal Atatürk ve Fatih Sultan Mehmet'in fikirlerini kavrayabilmek daha önemlidir.