bugün

entry'ler (32)

gelmiş geçmiş en büyük 5 türk

Cengizhan,Attila,Atatürk,FSM,Metehan

çocukken sanılan şeyler

Fay hattını insanlar döşüyor sanıyordum.

köylerdeki insan nüfusunun azalması

Tahminimce 15-20 yıl sonra toprağı verimli, iklimi güzel köyler paha biçilemez olacaktır.

patatesli yumurta

Yarın sabah kahvaltıda ne yapacağımı buldum sağol sözlük.

sigara

insanların içince keyif aldıklarını sandığı zehir çubuğu.

cumhurbaşkanlığına 4 yeni mercedes maybach alımı

Milletin aracıdır bunlar sizde cumhurbaşkanı seçilin siz kullanın kardeşim (!)

atatürk e ulu önder diyen tip

türkiye cumhuriyeti'nin kurucusu muzaffer komutan ulu önder gazi mustafa kemal atatürk. Zoruna gidiyorsa yallah arabistana!

kocaeli üniversitesi

Henüz yayımlanan yönetmeliğe göre cc 60 a düşmüştür arkadaşlar gözümüz aydın.

20 ton şeftalinin türkiye ye geri gönderilmesi

Bu rusya ne ayak çözemedim bizim ürünleri çevirip çevirip duruyor.

hdp eşittir pkk algısı

Hdp pkkya terör örgütü diyemediği sürece bence pkkdan bir farkı yoktur.

orospuların zorla kötü yola düştüğünü sanmak

insanların tercihlerine karışamazsınız. Ayrıca toplumun bir kesimine orospu diye hakaretvari bir söylemle hitap etmeniz ne kadar cahil olduğunuzu gösterir. Para hoşuna gitmiş anlaşılan git yap kolaysa. Bu insanların çoğu uyuşturucu bağımlısı ve topluma yeniden kazandırılmaları gerek sizinse tek yaptığınız dışlamak.

bir kitaba 15 tl veren insan

Bir sigaraya 15 tl vermesinden iyidir.

recep tayyip erdoğan ın muzlu resmi

Kendi içimizde severiz yada sevmeyiz ancak kimse türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanına yapılan bu çirkin hakareti hoş görmemelidir.

aile bakanın hdp binası önünde oturması

Zaten bu insanların akıllarını çelip dağa çıkaran hdp değil mi? devlet olarak bunu yapanlardan mı medet umacağız? Gözü yaşlı anaların siyaset malzemesi olarak kullanılması çok üzücü...

hayallerdeki kadın tipi

Tipin çok önemi yok bakımlı olsun en az 1.60 boyu olsun 1.75 den uzun olmasın yeterli benim için. Önemli olan kültürlü olması bana bir şeyler katması haa bir de olmazsa olmaz atatürkçü olacak !

evlenirken ağlayan gelinler

Sevinç gözyaşlarıda olabilir, insan duygusal bir varlıktır unutmayın. Herkesi kendiniz gibi öküz sanmayın. Evlenirken ağlayan damatta çok memlekette.

çok güzel ama sürekli geğiren kız

Dozunu çok kaçırmıyorsa samimi bile gelebilir.

eşini kapatıp dışarıda açıkların peşinden koşmak

kişi kendinden bilir işi demişler, bu insan müsveddeleri diğer erkeklerin karısına kendisi gibi sapıkça bakacağını düşündüğü için eşini zorla kapatmıştır.

etkisinden kurtulamadığımız filmler

Şavşank redempşın ( internetten bakmaya üşendim ) Green mile, 12 Kızgın Adam aklıma ilk gelenler bunlar yeni çıkan filmler pek etki bırakmıyor nedense..

mesleğinizle ilgili kullanınan deyimler

Danışmanlık ücretimi rica edeyim lütfen.