bugün

entry'ler (368)

mis gibi sevilmemek

bunu en iyi ben yapıyorum kimse atılmasın.

biri dibine kadar sevilmiyorsa hiç kimse tarafından zerre kadar anlık bile mutlaka o benim.

sen diğerlerinden farklısın

öyleyse gel al beni. farklıymışım. seni bana getirmiyosa ne faydası var bunun bana.

kilis diye bir şehir var lan

var tabi hemde evliliklerin %80 i suriyelilerle oluyo. yakinda turk olarak azinlik kalicaz diyim size.

sigara

yeni başlayanlar için ld ağır geliyo burdan diyorum içmeyin. başka bişey için ne onu bilmiyorum. en hafif sigara ne ki...

sözlük yazarlarının itirafları

yakın bi kız arkadaşımdan yine yakın bi erkek arkadaşımın arkadaşı hoşlanmıştı. ben de bunları tanıştırdım ama kız istemedi üç konuştular sevgili olamadan bitti muhabbet. ben bu gençle vakit geçirdim hatta hala ara ara yazıyorum falan. çok yalnız olduğumdan sanırsam ona meylediyorum ama kızın arkadaşım olması da beni engelliyor. zaten it gibi sevdiğim imkansız aşklık bi durum da yok da.. off öyle işte. ya başka birini bulup şu yalnızlıktan kurtulayım yoksa yanlış şeyler olacak gibi.

hayatınız film olsaydı ismi ne olurdu

benim kutsal kederlerim.

üniversite okuyup sevgilisi olmayan insan

ben ve benim gibiler. bize kimse mi bakmıyo gelenleri beğenmemek gibi lüks şeyler mi yapıyoz hiç bi fikrim yok. ama yalnızım geri kalan ömrümü de kaliteli bi insanla geçirmek isterim.

sözlük yazarlarının 14 şubat planları

Tv çay sigara.... Kitap çay sigara... Müzik çay sigara...

Yalnızım.

sigara

Artık benim için yanan tek şey...

üniversitedeyken aileyle yaşamak

Bi yandan iyi masrafsız bi yandan kötü bol bol laf yemek dırdır çekmek falan vs.

14 şubat denince akla gelenler

Şubat ayının ortasına geldiğimizi duyuran gün. Sevgilimiz yok bizim.

hayal kurup hayal olarak bırakmak

Gerçekleştirecek cesaret yoktur o olsa imkan yoktur vs. Biz de istemiyoruz böyle olmasını da sonunda napalım kısmet değilmiş diyoz işte...

biten günü 3 kelimeyle tanımlama

Kavga soğukluk cehenmem.

gecenin isyanı

Siktirin gidin lan hepiniz. Lanet olsun size. Bi insanın hayatı nasıl mahvedilir sorusuna muazzam cevap verecek reziller !!! Hepinizden nefret ediyorum. Hayatıma giren çıkan herkesten.

sözlüğe veda etse kimsenin farketmeyeceği yazarlar

Aaa ben.

erkeklerin kız seçerken kriterleri

Kullanılabilir mi değil mi ?

hayattan ne öğrendim

Kendisini asla alt edemeyecegimi ogretti. Hayat alt edilemez.

sözlük yazarlarının ilişki durumu

iliskisi yok.

neden sevgilin yok

Cunku terkedildim. Simdi de guvenemiyorum.
Cunku seni cok seviyorum hic uzmem diyenler agzimiza sicti.

vize haftası stresi

Yarın sene uzatan dersin vizesi olmasına rağmen çalışmamış ve uykusuz ögrenci stresidir.