bugün

Rte yi sevmeyenlerin reddettiğidir. Ulan rte onay vermese siz nah alırdınız o 300 tl yi. Meclisten geçirilmesine akp hayır deseydi nah alırdınız o 300 tl yi. Ulan adam iyilik yapıyor, yine de yaranamıyor yahu! Evet.
" öğrencilerden gelecek oyları kaybetmemek için atılmış Stratejik bir adımdır."
(bkz: haram para ile yardım yapmak)
verdiği 300 tl, aldığı milyarlar...
devletin görevini rte yapıyor sanmaktır.

zannedersin kendi cebinden veriyor. vergilerle sağlanıyor o.
yav he he diyip geçiştirilecek olan gerçeğimsidir.
buna bile bok atanlar olmuş, helal vallah. vergilerle veriliyorduda eskiden ülkede vergi toplanmıyormuydu da bu rakamlar verilmiyordu.
(bkz: devlet ile hükümet arasındaki fark)
Verdiği 300 tl yi sigaranın vergileriyle misliyle almıştır. geçmiş olsun.
her ne kadar ödeme kendi cebinden çıkmasa da doğru olan önermedir. sonuçta ülkede ondan habersiz kuş uçmuyor.
he amk he zaten o da cebinden veriyor bu parayı.
kendi cebinden vermektedir nefesten bile kesilen vergilerin bunla hiç alakası yoktur.
kefen giyen ak gençliğin kefen giyme nedenidir.
burs değil kredidir iş hayatına atılan gençten alınacaktır. dünyanın en pahalı benzinini kullanıp dolaylı vergilerin doğrudan vergilerden fazla olduğu bir türkiye diğer anlamda devletin vatandaşı siktiği türkiyede huzur içinde yaşayacaktır.
Eminenin bileziklerini bozdurduğunu duydum beyler. Sırf bu yüzden. Haydi bize 300 tl verdiği için secde edelim.
Burssluluk ve yatılılık sınavlarını devlet veriyor ama rte nin cebinden mi çıkıyor bende alıyorum fakat 300 tl değil 490 tl 3 ayda.
300 tl burs veriyor, 300 tl de kredi. krediler faiziyle geri ödeniyor. yani kredi bursu götürüyor. 0 elde var 0. üstüne bir de devlete kredi faizi kalıyor. bu hükümette kimin olduğu ile alakalı değil. neyse devletimiz sağolsun.
şimdi iddia tutturuyorsun, gidiyorsun paranı almaya, görevli sana paranı veriyor. sen onu öpüp "bravo abi ne güzel verdin" diyorsun.

orada başka görevli olsa o da verecek zaten, yapması gereken bişey bu. üstüne aferin beklemek nedir.
tabi, hatta maaşından karşılıyor.

ben kredi alıyor, harç yatırıyorum. zerre söz hakkı yoktur üzerimde.
inar mısınız bizim kredileri bursları ödeyebilmek için bilalciğin gemiciklerinden bir tanesini satmayı bile düşünmüş.sonuçta kendi cebinden veriyor bizim bursları kredileri.
devlet eli etegi opulesi birsey oldugu icin boyle seylerden haberi olmaz akgenclerin. basbakan dedigin memurlarin basidir baska bir vasif yuklemenin alemi ne bu ulkenin lider sevdasi bitmedi gitti gudulmekten bikmadik. suyumuz var diye geziyorlar ortada daha tartismanin alemi var mi? git bak bakalim marmaraydan gecerken baliklar gorunuyor mu?
seve seve vereceği gerçeği. öğrencinin hakkıdır.

suriyelilere yaptığı yardımın yanında solda sıfır kalır.

(bkz: yetmez ama evet)
eminenin bileziklerini bozdurupda veriyor. evet.
1- rte 300 tl'yi kendi cebinden vermiyor.
2- verilen 300 tl burs değil kredidir. fazlasıyla geri alınmaktadır.
göt kıllarının konusmayı ögrendikten sonra şükretmeyide ögrendiğe kanıt olan durumdur. tişikkirler gitkili.