bugün

Evde kalmış kızdır. O saat sonrası kimse almaz. Evet.
35 yaşında, kedili, feminist olmasına ramak kalmıştır.
hayatın tadını çıkaran kızdır,helal olsundur.
Hayatında mutluysa sıkıntı yoktur.
hayatın sillesini yemiştir evet evet evet.
Bir miktar ponçik kalbim kırıldı.
Evde kalmayayım diye bir dallamanın kahrını çekmeyen akıllı kızdır.
30 yaşına gelip evlenememiş erkekler için de değerli yorumlarınızı beklemekteyiz.
görsel
halinden memnundur ve teşvikleri ciddiye almaz.
Beni alıp beslesib kızıdir.

Şarap bile maya yapabilirim amma icmem. Ictirmemde sadece biliyorum.
kendince sebepleri vardır. evliliğe uygun olmadığını düşünüyordur, ideallerinin peşinde koşmuştur, sevdiği onu istememiş, isteyenleri o sevmemiştir...

ayrıca "evde kalmış" evliliği başarı, illa olması gereken bir şeymiş gibi görenlerin uydurduğu bir laf. herkes sınırlarını toplumun çizdiği bir hayatı tercih etmek zorunda değil.
Yaşam yanlızlığa doğru gidiyor buda bencilliği getirir tek kişilik düşünüp tek yaşar.
Keyifli olduğunu sanmıyorum.
Evlenip çoluk çocuğa karışmak en iyisi ha olmuyorsada kaderdir bazı şeylerde.
e beni bulsun dediğim kızdır. yok lan evlenmek için değil sevişmek için. evet abi sevişmek için.
onların da çok umurundaydı sanki..
evlenmeyen değil evlenmek istemeyen kızdır ve bu sizi hiç ilgilendirmez arkadaşlar. sürekli kadınlar üzerinden prim yapmayı kesin artık. biz kadınlar olmasak siz bir hiçsiniz!
görsel
mahalle ve aile baskısına karşı gelmiş kızdır. doğru erkeği bulduğunda evlenir şayet alnına evlilik yazılmış ise.
Bizim memlekete de evde kalmış kız diye tabir edilen kızdır.
her insan evlenmek mutlu olmal ister inşallah evlenir en yakın zamanda.
Evde kalmıştır. Sorsan ben istemedim der. Evet.
"30 yaşına gelip evlenmeyen kız" dünyanın en aptalca ibaresidir bu cümle.resmen salak turnusolu.
evde kalmak falan hikaye. siz erkekler 30 dan aşağı evlenmeyi düşünmüyorsunuz biz sizin için böyle bir şey söylüyor muyuz acaba? Sorsak evde kaldım demezsiniz. Özgürlüğünüzü son damlasına kullanmak icin 30 u bekliyorsunuz. Heh bizde bu fikirdeyiz işte.
Yazık bu tipler sorsan özgürüz ayağı yaparlar. Evde kalmış haberi yok. Evet.
Pek çok erkekte anılar biriktirmiş, eğer evlenirseniz ailesiyle ikamet ettiği bölgeden uzak bir bölgede ev almanız gereken kızdır.

Neden mi uzak bölge? Çünkü siz evlendiniz diyelim. Bu kız da kolunda sizin bebeğiniz, yan yana yürüyorsunuz...

Karşıdan gelen bir adam "Ulan ben şu kızın bebeği emziren yerlerine neler yapmıştım bunun kanka! Birini bulmuşta evlenmiş şimdi lan. ahahahaehehehehe adamın boynuzlara bak gökdelen gibi" diyebilir. Hiç haberiniz olmaz. Yazık.

Ayrıca o yaşa kadar zaten evlenmediyse ve de yol geçen hanı gibi sıcak ve huzur dolu geliyorsa sizlere bilin ki o kız evlenilecek bir kız değildir.
Otuz yaşına kadar evlenmeyen kız o saatten sonra evlilik konusunda daha seçici olmaya başlar.