bugün

entry'ler (8)

sahlep ve nescafe karışımı

"ben yaptim oldu" denilip icilebilecek seydir. ben az once denedim, igrenc oldu. (bkz. no judgement)

ölürken fonda çalınması istenen şarkı

HEKIMOGLU - Fuat Saka.

Enjoy the Ride - Morcheeba.

Hallelujah - Jeff Buckley. (bkz: hickiriklar)

Save the Hero - Beyonce.

universite arkadasliklari

partilere dayali iliskilerdir. sene basinda birlikte gule oynaya dans ettigin kisi, sonunda selam vermeyebilir. finaller sirasinda sana ne kadar yardim edebilecekleri de ayri bir hesaplama konusudur. derste ve partide ne kadar farkli oldugunu da farkedersin bir takim ark'larin.

bazilari da zorunludur (bkz. oda arkadasi) ya arkadassindir ya dusman - arasi yoktur. ne yapacan mecbuur

karnabahar

annem evde pisirmekteyken, 7 yasindaki kardesim geldiginde, "anne niye her yer osuruk kokuyor?" diye sorarak olayi ozetledigi bitkidir. annem "gunahtir" diyerek noktayi koymustur.
ben sevmem. kucukken cok agzima tiktilar diye herhalde.

içki içmeme nedenleri

rakinin artik milli icecek olmamasi.
Efes Pilsen yerine de benzin icmek daha hayirli.

fuck buddy

sahsen tam olarak yapilabilecegine inanmiyorum. duygusal mahluklariz bizler.

gözlerini kaçıran insan

metroda otobuste yaparken 'ulan yapmasa miydim? bakmaya devam etse miydim?' deyip yine yaparim. okuz gibi bakmamak adina. bu insan nazik de olabilir, utangac ya da yalanci da. duruma bakar.

her gün 10 fincan neskafe içmek

Okulda finaller ve diger sinavlar doneminde yapilir. 5. bardaktan sonra Orhan Gencebay sarkilari tadinda kendine has tatli bir aciligi olusur. Sut eklenmezse agiz tadini iyice bozar. Ise de yaramaz ama yapariz yine.