bugün

Dün akşamdan beri kafama takılan bir soru...
Belki berabere kalmışlardır diye açtım maçkoliği 7-0ı görünce dondum aq alın verin şampiyonluğu bjkye aq.
Puan kaybetmesi çok yüksek ihtimalli bir maçı...

Hem de 7 0.kazanmak!

???
genel normal averaj yerine ikili averaj kuralı olmasaydı bu maçın şike olmadığına kimse kolay kolay inanmazdı.
10 sıfır bile yenebilirdi yorgun olmasaydı şeklinde cevaplandırılabilecek soru. Biliyoruz korkuyorsunuz ama ecele faydası yok.
şaibeli bir galibiyettir.
Görüyoruz ki sadece hatay a koymamışız
Yeleli kanatlı yüzgeçli kim varsa alayına koymuşuz.
utanmazlar!
ligin son haftası olsa şike olduğunu düşünürdüm ama bu maçtan önce zaten beşiktaş galatasaraydan altı puan fenerdende dört veya beş puan önünde idi. ve sonraki galatasaray maçındada bırakın ikili averajı eşitlemeyi derbiyi kaybedebileceğini çoğu kimse aklına getirmiyordu. pek bir mantığı yok.

aynı meşhur ankaragücü 0 galatasaray 8 sonucu gibi ondada bir şey yoktu çünkü galatasaray zaten omaçtan önce liderdi ve averaja ihtiyacı olan galatasaraydan üç gol fazla atması gereken beşiktaştı. galatasarayın yaptığı kendi sahasında beşiktaştan altı karşıyakadan beş yiyen dağınık ankaragücünü yenmesiydi.

oradaki suçlamada mantıklı değildi buda değil.
Rezilliğin diz boyu olduğu bir maç.
beşiktaşın şampiyonluk iddiası varsa olur. sen yeter ki paradan haber ver.
Gecen senenin en favori takimi feneebahce ye deplasmanda 50 dakika 10 kisi oynadigi macta 4 atti hatay kim amk.
Arkadaşlar siz hala ağlıyor musunuz?
Beşiktaş mı?
yenemez kardeşim.
Ama yendi.
evet, o zaman galatasaray da ankaragücü'nü 8-0 yenemez demiyeceksiniz, yener. evet.