bugün

(bkz: önemli değil)
Genelkurmay başkanı vakit namazı için camiye girerken görüntülenmiştir. Bu TSK tarihinde bir ilktir, o yüzden de ordumuz artık "süperdir" doğrudur. Şimdi TSK tankla tüfekle değil namazla, iman gücüyle savaşıp, bir bedduayla düşmanlarını alt edecek, israil deyyusu ağızlardan dökülen kahar kahar laflarıyla yerle bir olacaktır.
ekonomi iyi olmaz ise ordudaki asker sayısı falan birşey ifade etmez.
hele bir genel kurmay başkanı var ki.....

allah allahh oturuşu ile heybeti ile baktığı yere roketler yağar adeta...

bir konuşur jet motorlar art yakıcılarını açsalar bile o gür sesi bastıramaz.

tam bir türk askeri ?!?!?!
(bkz: evrenin askerleri)
Biz onun evvelini de bilirdik.
Askerlik yapanlar çok iyi bilirler, tsk sadece ve sadece görüntüye, şekilciliğe önem verir.
Eleştirim yanlış anlaşılmasın, özellikle batıda bulunan birlikler tamamen gösteriş odaklı iş yapar. işe yarayan birlik çok, ama çok azdır.
1950 model araçlar hâlâ askeriyenin envanterlerinde vardır. Her hafta, her ay düzenli olarak bakım yapılır. Bir aracın bakımına harcanan para ile, abartısız 10 araç alınabilir. O araçlar sadece yılda bir kere gösteri için hazırlanır, orda da 3-5 km gitmeden arıza yapar.
Günümüz Askerliğinin, boya badanacılıktan başka yaptığı dişe dokunur hiç bir işi yoktur. Acilen bu sıfatlarından sıyrılıp, her ortamda savaşa hazır modern bir askerlik yapısının kurulması gerekir.
Bir askerin yada subayın namaz kılıp kılmamasının da yaptığı askerlik mesleği ile hiç alakası yoktur. Konunun yönünü saptırmayın lütfen.
hadi lan içi seni dışı beni yakar ben gördüm gençler hiçte düşündüğünüz gibi bir ordumuz yok. Tüm rütbeliler işin üçkağıdını öğrenmiş kaçmanın derdinde .
Doğru olması gereken yargı.
evren dediğin kenan evrense doğru.
Doğru olması gereken yargı.
doğru bir yargıdır..
sanırsın adalet takımı
sanırsın yenilmezler.