bugün

eğer bi ülkeye saldırcak olsaydım bu ülke iran olurdu çünkü iran nüfusunun 20 milyonunu azeri türkleri oluşturuyor. Onları özgürlüklerine kavuşturmak istiyorum. saldırmak istediğim bir ülke daha var oda suriye suriyeye saldırıp bir kürt devleti kurup kürtleri oraya postalarım. ütopik olsa bile bunlar benim istediklerim.
Ortadoğuya dokunan yanar gerek yok o taraflar saldırmaya. Giderdim norveç' e başkanına ordumla beraber ülkeyi vermezsen ben alcam derdim el mahkum onlarda verirlerdi oh mis.
Yunanistan. Zaten çökmek üzereler bi tekme de ben atardım. Adalar, Olimpus dağı, Selanik falan oh mis.
direk avrupaya girerim hatunlarıda taş zaten milletimin gençlerine bir yararım dokunur en azından.
Bi ulkeye saldircak olsam 10 milyon kurdu o ulkeye yerleştirirdim

Zaten bi daha beli dogrulamaz amk kim ugrascak bu biji bijilerle.

Ozgurluk istiyookhhh hewaal.
Beleş elektrik su istiyook kacak mal istiyok bunlari bi abd yola getirebilrdi oda polisiyle katlederek.

Bu sefer orda bi daga çikarlardi dusunsene colaradoda kanyonda yaşayan kürtler.
ya herro ya merro, kesinlikle israil.
saldırıdan önce konuşup anlaşmayı denerdim. öyle ya herşey konuşarak halledilir.

hem barış yanlısıyım.
bir ülkeye saldırabilmek için, bir ülkenin devletinde önemli bir göreve gelmek gerekir diye düşünüyorum. devlet içerisinde önemli bir göreve gelmek için de en azından o devletin resmi dilinin iyi bilinmesi önemlidir.

(bkz: saldırcak)

(bkz: imla vardı bir zamanlar)