entry'ler (77)

bir kızın ilk neresine bakarsınız

Başka kızlara bakmamaya çalışırım.
Edit: Artık kimseye bakmıyorum.
Aramızda bir ton şey oldu ancak kendisi beni arkadaş olarak gördüğünü söyledi halbuki ona hiç arkadaş gibi yaklaşmadım ve şu anda başkasıyla mutlu galiba.
Bende yaklaşık 15 gündür evden çıkmıyorum kitaplara verdim kendimi.
Tarih okuyorum yine eskisi gibi.
Biraz üzgünüm galiba.

alman kızlarının türk kızlarından güzel olması

Güzellik görecelidir. Sana göre öyle olabilir ama karl'a göre tam tersidir belki de.

vandalizm

Sinirliyken içimde yükselen hissiyat. Elime ne geçirirsem parçalamak, un ufak etmek istiyorum.

vodafone net

Beni rezil eden internet sağlayıcısı. ilk aldığımızda 24 günde bağlamışlardı. Simdi 14 gün oldu hala taşıyamadılar. Herşey parayı alana kadar değil mi orospu çocukları? Taahüt bittiğinde kapattırmazsam namerdim.

bilgisayara bakan gözün yorgunluğu

Monitöre bakan gözün yorgunluğudur o.

amaçsızca yaşamak

içinden çıkmak için debelenip durduğumdur.

ermenistan

Güney kafkasyada fakir bir ülke.

bilgisayarı açıp tuvalete gitmek

Ssd ile son bulmuştur.

transformers the game

Küçük yaşlarda oynadığım oyundur.
O zamanlar tam bir transformers hayranı idim. O görkemli robotlar ile sehri darma duman etmek harika bir histi o zamanlar. Bambıbiiii!
Ha şimdi oynasam sıkıntıdan patlarım herhalde. Film oyunları neden bu kadar kötü oluyor lan?

resident evil 4

En sevdiğim resident evil oyunu.
Tamamiyle muhteşem bir oyun. Hikaye, oynanış, zamanına göre güzel grafikler. Resident evil 5 de fena sayılmaz ama Resident evil 6 tam felaket. Resident evil 7'yi denemedim daha.

anın görüntüsü

görsel

casper bilgisayar

Benim yaptığımı yapın. Gidin toplayın.
Marka bilgisayarlar rezil oluyor. Hele bir de oyun oynanacaksa hepten uzak durulsun. Marka bilgisayar üreticileri çok çakal oluyor. i5 6500 işlemcinin yanına r7 240 yahut gt720 falan koyuyor çakallar. Anakart genelde markasız, ramlerin yüksek ihtimalle mhz değerleri düşük. Psu da düşük oluyor genelde.
O yüksek fiyatlı işlemcileriniz oyun oynarken fazla bir işe yaramıyor maalesef. Yeni nesil kaby lake bir i5 kafidir.
Gerisi oyun oynuyacaksanız fuzuli kaçar. Ha render alırım yayın açarım diyorsanız işlemciyi güçlü almakta bir sorun yok. Gerçi yeni nesil i5 ler bunun için yeterli.
Cidden lan! Nasıl olur da i5 6500'ye r7 240 takma gafletine kapılırsınız? Hatta bazıları işi abartıp r5 220 katıyor.
O kartları koyacağına koyma daha iyi. Kullanıcı kendisi seçsin.
Ekran kartı almak da monte etmek de basit bir iş zaten.
Marka bilgisayar alınmaz.
Evde 2006 model bir exper kasa bulunmakta. Hala çalışır emektar.
Pentium dual core e2200 işlemcisi ve ati hd 5450 2gb ekran kartı vardı. Anladığınız üzere babam ekran kartını sonradan taktırmış. Babamla nfs underground 2 oynamayı özledim hep mavi peugeot'u alıp yanlıyordu. Anılar, anılaaaaar!
Siz yine de marka almayın. işin ehli birisinden toplatın veya toplayın. Yada toplamayın. Pezevenk dolar.

ateist olunan yaşlar

insandan insana değişir. Ben 15 imde inançsızdım mesela.

kitap okuyan insan iticiliği

Bütün gününü telefonda instagram+twiter ikilisi ile çarçur eden sözlük kızı beyanı.

kitap okuyan insan iticiliği

Bütün gününü telefonda instagram+twiter ikilisi ile çarçur eden sözlük kızı beyanı.

fular takan erkek entelektüeldir

Entellektüel olmak için fular takılmaz. Ancak fular takmaktan oldukça keyif aldığım söylenebilir. Kışın sıcak tutuyor ve hoş görünüyor. Ayrıca kimse takmıyor. Hülasa, fular iyidir ve fular takan eşcinsel falan olmaz.

o kadar açık giyinmeseydi şehit sevabı kazanırdı

Orospu çocuğu beyanıdır.

hayek

Avusturyalı liberal düşünür. Marx'ı eleştirmiştir. Serbest piyasanın daimi savunucularındandır.
Liberallerin başbuğudur.
Edit: yüzü kemal kılıçdaroğlu'nu andırır. Aynı john snow'un sultan galiyev'i andırdığı gibi. Yoksa tek ben mi benzetiyorum lan?

karl marx

Birilerinin çok kazanabilmesi için başkalarının çok kaybetmesi gerektiği idrak ettiğim için az çok hak verdiğim düşünür.
Ancak mevcut sistemi eleştirmek kolay. Asıl zor olan ona alternatif üretmektir. Marx da bunu yapmıştır.
Düşüncelerinin ne kadar doğru olduğu tartışılır. Kaldı ki marx devrimin yüksek sanayiye ve işçiye sahip batı avrupa da başlayacağını idda etmiştir ancak devrim rusya da başlamıştır. Tarih, ileriyi göremeyeyler için acımasızdır.
Marx'ın seveni de çok sevmeyeni de.

şeker atmak

Zavallıların yaptığı iştir. Manevi uyuşturucu yerine maddi uyuşturucu kullanmaktır.