bugün

Şehitlik üzerindeki kıyafete göre değişiyorsa bizim Allah'lar farklı demektir.
özürlü galiba dalga geçmeyin.
bunun anneciğini gözleri önünde becereceksiniz efeniiim. aklı başına belki gelir.
Akpli lütfen.

Ulan nasil bir parti lan bu. Tum yavsaklari icinde barindiyor lan. Ulan bir tane gormedim kendini gelistirmis egitimli.

Alayi embesil.
Şehitlik mertebesinin ön onayını bu yobaz köpekler veriyor sanırım. Buradan onaylı gidince kesin şehit oluyorsun. Bunlar onay vermeyince orada mülakata kalıyorsun. Bunlar da işte ölen şehidin eteğinin boyuna falan bakan kansız orospu evlatları.

(bkz: Akp şirk beyanatları)
Şirke depar atmış sığır.
sübyancılara tapan teröristin iddiası.
Türkiye'yi bunlar sikti. Türkiye' bir ağırlığı , duyulan saygı vardı, kendi kendine yetebilen bir ülkeydi. Hepsini bitirdiler. Birde böyle amcıkları adam yerine koydular , söz sahibi ettiler. Bir daha Türkiye iflah olmaz. Herşey değişebilir de bu silik kafalar değişmez. Çobanları bir düşse 180 derece dönecek yavşak da bunlar. Yine türeyecekler. Dış mihraklar oyununu iyi oynadı evet. Böyle tipleri hem başa getirdi hem de toplumun arasına saldı. Bu saaten sonra uyansa da fayda etmez Türkiye.
utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz.
Sevap pointslerin cetelesini tuttugunu sanan, şekle, dış görünüşe göre söylemlerde bulunan böcek boku. Böcek bile degil. "Ampül, sen icme bokunu çıkarıyorsun" denilesidir fakat daha farklı teknikler uzerinde denenmelidir.
bu adamları bugüne getirenler utansın, sinirlensin ve de sıçtığı boku temizlesin..

bu ve benzeri şeyler için edilecek küfürün sınırı da olmadığına göre ve fayda etmediği aşikar göründüğünden..

bu tarz tepkiler komik geliyor bana..

ha evet yerini yurdunu siktiklerim.. oh çok şükür..

burjuvanın düzeltebileceği bir sorun değil artık bu ülkenin sorunu.. o en fakir, en cahil kesim uyanmadıkça başa döner dururuz..
bu tam bir beyinsizlik. nasil beyinleri var anlamiyorum . yobaz mi denir serefsiz mi onuda . kelimeler yetersiz . ister ciplak gezer orospu cocugu sifatsiz yuzsuzleri picler.
Gülmeyin belki özürlüdür.
Orospu çocuğu beyanıdır.
mal koduğumun salağı. vahhabi olunca böyle oluyolar.
neden bu insanlarla aynı ülkede yaşamak zorundayız?

dediğim durumdur.
(bkz: akboyları neden öldürmeliyiz) sorusuna cevap niteliğinde bir ifadedir.
allah ıslah etsin. akıl fikir versin ve sizden kurtarsın bu ülkeyi en kısa zamanda.
bunun gibi beyinsiz şerefsiz orospu çocuklarından yüzlerce var ülkede.

yok olmaları dileğiyle.
işte bu iğrenç yaratıklar toplumun içinde yaşıyorlar, senin benim karşımdan her gün geçiyorlar, evlenip, çoluk çocuğa karışıyorlar, evlatlarını zehirleyip, senin benim evladımın gittiği okula gönderiyorlar. iğrenç düşünceleri nesiller boyu hastalık gibi bulaşarak çoğalıyor.

Toplumun iğrenç lekesi olan bu yaratıklar bulunup, toplumdan ayrı tutulmalı.
Eşiğinden beşiğine kadar bütün soyu gebermesi gereken mikrop lafıdır. Bu herif bu lafı edip sokakta toplu lince uğramazsa da halkın ayıbıdır.
Ülkenin bitki örtüsünün bunun gibi orospu çocuklarından olduğunu bir kez daha kanıtlanmıştır, nasıl ölünüp ölünmeyeceğini de size soracaktı zaten.
sanki şeyhülislam fetva veriyor; bu nasıl kafa diye sormazlar mı adama? Sen kimsin de şehitliğe, şehit sevabına karışıyorsun demezler mi? Size göre şehit sayılabilmek için illa belli kalıplara uygun olmak mı gerekiyor diye sorarlar adama. çileden çıkardı ama küfürlerimi bizzat yüzüne söyleyeceğim.
Kendini insanlarin sevap kazanip kazanamayacagina hükmedecek pozisyonda goren din tuccari beyanidir, şirk kosmustur.
Gerçekten bu paçalarından iğrençlik akan kesimle aynı tanrıya inanmaya devam mı ediceksiniz merak ediyorum sevgili seküler dostlar.
(bkz: gerçek islam)
(bkz: terörism)