bugün

sevdiği entry'ler

dünyanın en yorucu işi

Ispatlanmis bi sekilde ev hanimligidir. Hele birde cocuk varsa aboooo...

yazarların ruh halini anlatan görüntü

görsel

sözlük yazarlarının itirafları

Sevmediğim bir işim var, her sabah erkenden kalkıp sevmediğim işime gidiyorum ve bütün gün çalışıyorum. Akşam evde yalnız takılıyorum. Yalnız kalmak istediğim her an birileri zorla yapışır koluma, oraya buraya sürüklenirim. Birini yanımda istediğimde ise telefon konuşmalarım bile yirmi saniyeyi geçmiyor. Hayallerimden öyle uzak yaşıyorum ki... gençliğimi hayallerime ulaşmak adına harcadım, ulaştığım yere ait değilim. Şimdi 30lar kapımda. Rüzgârın sürüklediği bir yapraktan farkım yok. Ve siz insanlar hepiniz çok aşağılık yaratıklarsınız. Bakışlarınızdan içinizi görmek midemi bulandırıyor. Bana kalsa yüzünüze bakmam ama siz sahte Günaydınlarınızla beni beklerken olmuyor o iş.
Bu kadar anlattım da ne oldu. Hiç. Yarın yine aynı işe gideceğim aynı insanları göreceğim.

sırf maaşı iyi diye polislik yapan insan

Hayatın gerçekleri ile tanışan insandır. Parası için yapması onun bir görev başında ölmesi halinde onun şehit olmasına engel değildir. Osmanlidaki paralı ve yağmacı yeniceriler sayiliyorsa o da sehittir. Osmanlicilik oynayan cahil güruh onlara şehit değildir demeye getiriyor yaşadığım muhitte. Git sen ol polis ve devletten para alma diyorum susuyorlar.
Neyse polisligi parası için seçen kişiler eleştirilmesi gereken en son insanlardır. Ancak iktidarın değil devletin ve milletin polisi olduğunu unutmasınlar.

yazarların şu an ellerinde bulunan cisimler

görsel

Tanrı şahidimdir ki ben bir gadınım!
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.