bugün

entry'ler (7)

sözlük yazarlarının itirafları

Masumiyeti çok özlüyorum ben sözlük, sana da sadece dertlenince geliyorum, siliversen beni haklısın aslında, ama ne yapayım, anlatıcam işte. çok şey yaşadım be sözlük, herkesin hayatı kendine zor diyor bazıları, doğru da söylüyor. benim yaşadığım şeyler bence kolay şeylerdi, ama giderek tadı kaçıyor bu hayatın be sözlük sanki. ilk sevgilim değildi belki ama her şey onunla o kadar masumdu ki, ben o masumluğu çok özlüyorum. bir şey farkettim ki, birisine ne kadar değer verdiğinizi daha sonra onun mutluluğuyla ölçebilirsiniz. okudum ya onu, hayatında bi şeyler onun istediği gibi gitmemesine rağmen huzurlu olduğunu bilince huzur çöktü üstüme. yüzüm güldü ya, ne garip oldum öyle, zaten o yüzden yazıyorum sanırım. sözlük 3 saat önce 1 yılımı verdiğim insana bir daha seninle konuşmak istemiyorum dedim. şimdi ise huzurluyum. ben hayatı tersten yaşıyorum galiba sözlük. insanın ilişkileri giderek düzelir ya, benim tercihlerim hep kötüye gidiyor galiba, napıyorum ben, ne yapacağım ben, yapmak istediğim 3 5 şey var ciddili ileride, bunlar için çaba göstermiyorum ki. hak etmiyorum o şeyleri yapmayı artık. senden sonraki kişide hayatımı çok güzel etkiledi, düzgünleştirdi her şeyi de yoluna da soktu, ona da binlerce kez teşekkür ediyorum keşke o da okusa bunları. onun gözündeki pişmanlığı mezuniyetimizde gördüm ben, hissettim içim parçalandı, iyi kızdı ama çok üzdü beni, yine de hak etmemişti. ne yapalım. son bir yılım ise bok be sözlük. pişman mıyım, pişman olduğum şeyler var hayatımda bu son 1 yıl içinde, çoğunlukla değilim, bunlarda yaşanmalıydı, bunları da görmüş oldum. buraya gelip öyle tuşlara basmayı seviyorum ama, mantık aramayın siz okurlar, zaten merak etmeyen kimse hariç bu saçma sapan cümlelerin arka arkaya gelip bi paragraf oluşturmasını incelemez. incelemesin de zaten gidin gezin onun yerine. ben de gezmeye vuracağım artık. yürüyeceğim bu ay bol bol. düşünmeliyim, kendime o fırsatı bile vermiyorum. salağım. akıllıydım.

sesimi duyan var mı ? eğer duyuyorsan bugün ulaş bana, aklına gelmişsem eğer bu gün.

merhaba sözlük, buraya daha önce entry girdim mi girmedim mi bilmiyorum, hatırlamıyorum bile, kontrol de edemeyeceğim kusura bakmazsanız, ama size bir şey anlatmak istiyorum, ben buraya 2 sene önce girdim ilk belki, canımdan çok sevdiğim kız buranın yazarıydı biz beraberken, sonra biz ayrıldık ve buradan onun bir çok entry'sini okudum hep buradan, hala ara sıra girer bakarım bir şey yazmış mı diye, 4 ay önce yazmış en son, muhtemelen o da unuttu buraları, belki de bu yüzden biraz rahatım, ama bir yanımda okumasını o kadar çok istiyor ki... Ne zaman sıkışsam, canım sıkılsa, mutsuz olsam ona yazmak istiyorum, çünkü beni kurtaran kişi hep o olmuştu, en son ona ihtiyacım olup yazdığımda ise bana tehditkar bir tavır sergiliyordu, ben onun düşmanı olmayı haketmedim, onu o kadar çok özlüyorum ki, hayatımdaki şeylerin değerini unutuyorum, onunla bir gece geçirmek istiyorum yalnızca, tek dileğim bu, yanlış anlama sözlük kötü bir niyetim yok. sadece ona sımsıkı sarılmak ve saatlerce konuşmak istiyorum, belki bir gün sonra iyice özleyip kafayı yiyeceğim, biliyorum. Ama umrumda değil, bana onu verin, daha doğrusu, onu benden almayın. neden mi 2 yıl sonra ilk kez yazıyorum, bilmiyorum, hep onu yakınımda hissetmiştim bi şekilde sözlük, bu geceye kadar.. içime öküz oturmuştu, kafamda bir çok dert vardı, biliyordum çözümünü, ama çok uzaktaydı, telefon numarası kayıtlı değil bende, ama hala ezberimde, kandırmayım sizi, benim numaramdan bir hane değişik sadece, onu rehberime kaydettim, whatsapp listemi güncelledim, eğer last seen'i yakın zamanda olsa, yazacağım dedim, baktım, değildi, uyumuştu prenses gibi 12 de, ben yurtdışındaydım ve saat 12ydi burada, yani türkiyeye göre 2, sonra çıktım, yürümeye karar verdim, bu satırları yazmaya başlayana kadar yürüdüm sözlük, kulağımda güzel müzikler, bu arada o çok güzel müzikler dinler söylemeden edemeyeceğim, yürürken bi şarkı çaldı sözlük, daha önce duyduğum, ama hiç dikkat vermediğim bi şarkı, bruno mars söylüyordu, diyordu ki when i was your man ;
diyordu ki too young, too dumb to realize -bunu söylemek istyorum ona
and i should buy you flowers - çikoata gözlüm
and held your hand and should've gave all my hours when i had to chance işte burası sözlük, beni aldı yerden yere vurdu. senin o çok zor bölümün başlamışken neden ben hazırlık okuyordum ki ve neden salaklık edip tüm zamanımı sana ayırmadım ki, tıpkı ondan önceki yıllarımızda kendi şehrimizde yaptığımız gibi, bunu neden yapmadım ki neyse sözlük sonuç olarak ;
But she's dancing with another man, aynen öyle işte
sonra bu bruno mars ne dedi biliyor musun ?
Although it hurts
I'll be the first to say that I was wrong
Oh, I know I'm probably much too late
To try and apologize for my mistakes
But I just want you to know

I was wrong pikaçum( sen gerçek adını biliyorsun )sadece bunu bil lütfen

Son olarak, sözüm sana another man, sen de yazarsın bu sözlükte belki sen okursun bunu :
I hope he buys you flowers
I hope he holds your hand
Give you all his hours
When he has the chance
Take you to every party
'Cause I remember how much you loved to dance
Do all the things I should have done
When I was your man
Do all the things I should have done
When I was your man

Özür dilerim bu eşşek kadar uzun entry için ve saçma salak cümleler için, iyi geceler sözlük.

dqoblzap swf

1301'i inatla geçemediğim oyundur. Kafayı yiyeceğim ya. Çok fazla bağımlılık yaptığı aşikar.

üniversiteye gir gerisi kolay

Bir de bunun üstüne ilk sene ohoo hazırlık balayı zaten deyip sonra gidip mid-termlerle prof'la uğraşmak vardır ki hayal kırıklığının tanımı olabilecektir.

sabah uyanınca ilk akla gelenler

Acaba hala o uyandığı ve bensiz olduğunu anlamadığı 2 saniyeyi yaşayıp mutlu oluyor mu ?

sözlük yazarlarının son zamanlarda fark ettikleri

Birbirini seven iki insanın asla ikisinin birden diğerinden vazgeçemediğidir. Her zaman, birisi umudu keser, diğeri başlar peşinde koşmaya.