bugün

entry'ler (99)

ingilizce bilen sözlük yazarları

gam oonnnnn,

evliliğin en güzel yanı

bosanabilme ihtimalinin olmasi,

kaş aldırmaya kuaföre giden kız

soyleyelim sana gelsin artik,

dünyanın en samimiyetsiz cümlesi

havuz basindayim,

yazarların şu an dinlediği şarkılar

askin nur yengi sirami bekliyorum. daha cok beklerim orasi ayri *

tanrının insana verdiği en büyük ceza

hormonlar,

türbanlı kızların genel özellikleri

kadin olmalaridir, diger kadinlardan bi farklari yoktur, kicindan fark bulup genelleme yapan kucuk insanlari yanlarina yaklastirmayanlari ayni zamanda zekidir

sözlük yazarlarının itirafları

insnalara degersiz hisettirmekte, en hassas olduklari konularda kalplarini kirmakta, canlarini yakmakta ustume yok, pisligin tekiyim

arkadaş kırmak

dun yaptigimdir, :( ona yapilacak en buyuk iyilik hayatindan cikmaktir,

iç anadolu erkeği

mahallenin delikanlisi kivamindadir, surekli alayina dunyaya catar adam gibi adamlarin azligindan yakinir, derdini kimse bilmez ama lan gunde yaptigin en fazla evde ananin yaptigi yemegi yiyip kendin gibilerle soskakta dolasmak gece yarisina kadar elinde tespihle, snein hayatla ne alip veremedigin olabilirki hayatta bisey vermeden almak istiyosan o ayri mevzu * gardas diye nitelendirdigi bi kac bos adam olur genelde cevresinde ne bekler hayattan ne arar ne icin yasar ben cozemedim *

sevilen şiirin en vurucu cümlesi

kalbim ödünç say sana ayrılan ne varsa
Geri vermiştin dinini
Dilini de unut artık
Aztektin yahut Kürt, hüznünse Kızılderili
Geri ver ne kalmışsa sende, umutların dahil
Hiçlik, o sezdiren keder
Buydu senin payın
Duyumsa sülfürün yarışını
Seni vur ,seni bekleme, seni tarihsiz kıl
Bir kartala parçalat seni kayalara zincirleyerek
Kurbanla kurban eden bilinmiyor tarihe bakarsan
Bir efsaneydi yaşamak, sende bilmiyorsun bunu
Medyomdu kimya bir senfoninin diliydi belki
Yeni cehennemler kurmuştuk bilinebilir şeylerden
Sözünü tut artık, seni tarihsiz kıl
Ve katlanma bu dünyaya ey kalbim

imam i buhari

yazdiklari en eski ve guvenilir hadis kaynaklari olarak degerlendirilmektedir genelde ama nerden bilceksin iste oturup salladimi yoksa gerci yoksasida yok ordan burdan duyup yazmis iste, ha inanmayin demiyorum tabiki ama bi filtreden gecirmek lazim koru korune inanmadan

ülkenin başına geçseniz ilk yapacağınız şey

irkcilari def etmek uludag sozluk yazarlarindan baslicam ilk olarak *

kürtlerle yaşamak istemiyorum kardeşim

iç anadoluda yaşayan türklerin cogu amca kızı oglu dayı kızı oglu ile evli haberin ola desteksiz sallama,

zall ın gelişmelere ırkçıyız ne olacak yazması

(bkz: moderatörlerin tarafsız olmaması)

cıkıpta ben solcuyum dese zaten inandırıcı olmazdı, bi adamın söylediği lafa bakarlar bi sözlüğün haline *

kendinden utanmıştır,

moderatörlerin tarafsız olmaması

anlaşılan o ki moderatörler de ülkücü, kurtlere hakaret yağdıran entrylere cevap nıteliginde hiç bi hakaret içermeyen entryim silinirken onların yazdıklarına hiç bi müdahale yapılmaması, bari yazın sitenin tanımına burda kurteri aşağılamassan barınamazsın diye,

evli olmayanlar evlilere göre daha mutlu ve özgür

evlilikten cok cocugu olmayanlar cocugu olanlardan daha özgur, karını kocanı boşarsında cocuk atsan atılmaz satsan satılmaz diger adı elveda özgurluk demek !!

hangi süper güce sahip olmak isterdiniz

düşünce okuyabilmeyi cok isterdim, gözünün içine baka baka yalan söyleyebilenler var,