bugün

bir hayaldir. ilk yapılmak istenen şeyi anlatır.

ülke çapında yobaz avına çıkmak.
sürekli eğitim yatırımı. okuduğunu anlayan, araştırmaya meyilli, ota boka inanmayan, sağlam düşünceli ve yaratıcı fikirleri olan bir nesil yetiştirmeye çalışırdım.
kemalizmi bitirmek.
Birbirine düşman olan her kesimi gebertirdim. Hoş o zaman kimse kalmazdı he memlekette.
Zabıtaları kaldıracağım. Küçüklüğümden beri zabıta ekiplerine kıcık olmuşun. Ne öyle esnafa kan ağlatmalar.
Evet başbakanlığım döneminde tüm işportacılar özgürlük ve sendikalaşma hakkı getireceğim.
doların amına koyarım. musul'u, kerkük'ü ilhak ederim, kıbrıs'a çıkarma yapıp kalanını da alırım, güneydoğuda sesi çok çıkanları yok ederim, batıda da sesi çok çıkanları yok ederim, özelleştirme yapılan tüm kurumları geri alırım. yunanistana girer sorunu kökten çözerim. Böylece bilmem kaçıncı dünya savaşına zemin hazırlarım. Bu ülke yıkılırsa bir daha kurarız amına koyim çokmu zor. tarihte kurmuşuz o kadar ülke. bir eksik bir fazla ne olacak.
-vergileri düşürürüm. çiftçiyi teşvik için gübre, mazot gibi şeylere çok düşük vergi koyar , insantif tarımın yaygınlasmasi icin uzun vadeli faizsiz tarım kredileri çekilmesine imkan tanırım.

- maden ocaklarındaki denetimi artırır. gerekli şartları 2 yıl içerisinde sağlamayan yerleri kapattırırım.

- yerli sanayiye teşvik amaçlı çalışmalar başlatirim. fabrika ürünlerine ürünlerin satılması konusunda devlet garantisi veririm.

- makam araçları sayısını 20 binlere çekerim. diğer satılanların parasıyla halka yönelik çalışmalar.

- bölgesel kalkınma için hazırlanan projeleri en kısa sürede hayata geçirir, yeni projeler içinde bizzat işin uzmanları ile görüşmeler düzenlerim.

- rüşvet ve iltiması ortadan kaldırmak için çalışmalar düzenlerim.

- asgari ücrete %10 zam yaparım. vergilerin de düşürülmesiyle hem çalışan hemde işveren mağdur olmaz kesinlikle. %10 biraz düşük gibi gelebilir.

- memur ve emeklilere %10 + %10 zam yaparım. diğer devlet çalışanları içinde benzer zamlar.

ulan beni ülkenin başına getirseler daha neler yaparımda işte.*
ülkeyi feshedip tımarhanelerdekileri serbest bırakırdım. ancak saf bir kaosla bu pislik toprak temizlenebilir.
dikdatör olmak için yasama yürütme ve yargıyı kendime bağlar kendimi son osmanlı padişahı ilan ederdim. biliyorum ki arkamdan gelecek milyonlarca enayi var.
Erdoğanı ülkenin başına geçirmek neticede işi bilene vermek doğrusudur.
Kari kız tavlardim.
Herhalde tav olurlardı.
Ilk olarak sozlukte sunu yapicam bunu yapicam diye sallayanlari bir silkelerdim.

ygs ve lys gibi sinavlari kaldirir, her iki sene de bir olmak uzere o iki senenin mufredatindan acik uclu soru sordurturdum. ayrica mufredat kesin sinirlar icinde bir daha hic degismeyecek bicimde hazirlanirdi.

Kadin haklarini artirmaz, insan haklarini artirirdim. Bu ulkede kadin erkek diye bir ayrim yapilmasi dogru degil.

Basortulusu olsun, basi acigi olsun ayni haklardan yararlanirlardi.

Üniversitelerin niteliklerinin artmasi icin ulke capinda ogretim gorevlileri icin seminerler hazirlatirdim. Uygulamali ve interaktif sunumlar yaptırırdim.
meclisi 10 narlı gruplara böler, halı saha turnuvası yaptırırdım.
eğitim, sanayi, tarım
bunlara teşvik ve geliştirme.
emekliye zammam ne öyle ?
bu üç maddeyi yapalım zamda gelir refahda.
(bkz: temizlik)
çalarım.
zaten 2. gün anlarlardı ne mal olduğumu. en azından zengin kovulurum.
yolsuzluk pardon olmadı şimdi yol yaparım kesin.
Tatil ilan ederim bir ay. Herkesin de tatil parasını hazineden karşılattırırım.

Herkes kafayı boşaltsın, iyice dinlensin, ebemiz s.kildi son zamanlarda.

Tatil sonrası da çalışmaya başlarız.
yolsuzluk yapmayı çok istiyorum.
ilk maasimla keraneye giderdim.
Izin yaparim tatil.
alkoldeki, benzindeki, otobildeki vs gereksiz vergileri kaldırmak.

ama bunun yanında sokakta, evinde falan sarhoş olup kişiye, kişilere veya çevreye zarar verenleri en ağır şekilde cezalandırmak.

otomobil ile artistlik yapanları en ağır şekilde cezalandırmak. hatta ehliyet yaşını 25 e çıkarmak.

çin gibi sadece tek çocuğa izin vermek.
78 milyon nedir amk? azcık yerinde saysın, fazla artmasın. zaten fazla.
ülkeyi kapatıp giderim sizle mi uğraşıcam amk.
terörist kürleri (sadece terörist) suriyelileri (iyi kötü fark etmez) aşırı dincileri ve şeriat yolunda strateji içinde olanları legal veya illegal yollarla tek bir kurum tarafından kademeli olarak en hızlı şekilde kökten yok ederdim.

ve ikinci olarak diyanet işleri ni kaldırıp şu anki liderini halkın refahını ve birlik ve beraberliği bozmaktan müebbetle yargılardım.

yüce divan da daha önce ismi geçmiş ama yargılanmamış kişilere bu yolu açardım başta mesut yılmaz olmak üzere rte ve refah döneminde alınan paralardan mahkemeye çıkarılan abdullah gül dahil.

bunlar bittikten sonra rusya ile yakınlaşıp ermenistan'ı oyalayıp rusya ile yakın göründüğümü düşünmeleri için stabil dururdum. bu cesaretle kuzey ırak a ülke istiktarı için klasik operasyon düzeni ile değil ordu düzeni ile doğrudan savaş açardım.

ve bu toprak alma operasyonu bitince abd nin olası ambargosuna karşı çinle anlaşıp israil e iran ile birlikte savaşa girebileceğimizi çıtlatırdım. oysa iran ile gizli anlaşma çoktan yapmıştım.

bu durumda bu düzen 5 sene içinde devam ederken abd nin gevşemesini beklerdim...
nihayi olarak da abd ile bir duvar ara ile ne yakın ne uzak kalarak devam ederdim... bir sonraki hedefim olan ermeni döllerine yol açardım.

heee unutmuşum nasıl unuttum anlamadım. efenim necdet özel e yargılama yolu açmadan suikast ile öldürtürdüm. bu adam mahkemeye çıkmaya değmez.
1-)Tbmm yıkılır.
2-)Yönetim askeriyeye verilir.
3-)1938'den bu yana devlet kademelerinde yönetilicik yapmış , makam sahibi herkesin ve akrabalarının mal varlığına devlet eli ile el konulur.
4-)Şaibeli sınavlar tespit edilir , o sınavlara giren herkesin diplomaları iptal edilir.
5-)Anayasa tekrar derlenir.
6-)Terör ile mücadelede tekrar yürürlüğe sokulur , karakollardan asker çekilir , iş özel kuvvetler ve istihbarata bırakılır.
7-)Türban gibi giyim konuları açanlar içeri tıkılır. türbanda , mini etekte serbest bırakılır.
8-)Toplumun huzurunu bozan , iç karışıklık yaratmaya çalışan tüm sendika , kurum ve kuruluşların kafası ezilir.
9-)Vergiler düşürülür.
10)Madenler ve kaynaklar yabancıların elinden gerekirse zorla alınıp millileştirilir.
11-)israil ile ara düzeltilir.
12-)Eğitim sistemi tamamen değiştirilir , ezberi eğitim iptal edilip diploma puanı , yetenek ve beceri sınavları getirilir. mülakat esas alınır.
13-)Sağlık masrafları sigortadan çekilir , her vatandaş ücretsiz muayene olabilir.
14-)Doğuda petrol sondaj tesisleri kurulur.
15-)Çelik ve demir sanayi kurulur.
16-)Silah ve savaş sanayi kurulur.
17-)nabucco boru hattı yapılır , ücretin %35'i Türkiyeye istenir , anlaşılmaması halinde iptal edilir.
18-)Polis dışında yeni departman kurulur (fbi gibi) polis yetkisi düşürülür , yeni departmanın yetkisi oldukça arttırılır.
19-)işsizleri istihdam sağlanır , her vilayete silah , araç fabrikaları kurulur.
20-)türk devletleri ile olan ilişkiler arttırılır.