entry'ler (31)

bir türk kızıyla kürt erkeğinin evlenmesi

yıllardır alışılagelmiş bir durum. yaklaşık 6 milyon türk kürt evliliği var yani 6 milyon kürt türk aile akraba olmuş.

seks diye bir şey buldum erkek kadına sokacak

sadece erkek kadın arasında olan bir şey değil günümüzde. lgbst vs. şeyler türedi Allah affetsin.

kapitalist aşklar

yani zengin ve güzel bir kız bulsam sonuna kadar ilerlerim hem güzelsin hem zenginsin abi. bir de onu kendi zevkine göre ayarlarsan tam da kıyak olur.

mcdonald s

tam bi distırakşın diyesim var. mcdonals tam bir avrupa oyunu insanların sağlını bozmak için açılan ve bu sayede gelecekte oluşabilecek muhtemel yaşlı nüfus artımı için konulan önlem.

4 ağustos 2013 ssc napoli porto maçı

derim ki napoli 4-2 alcak hem de portonun güzel bir şekilde oynayacağı maçta.

cristiano ronaldo vs lionel messi

messi de bir kere beyin var tamam mı ronaldo fizikli ama messinin kıvraklığı yeter.

insanın yıkıldığı anlar

arkadaşlarının kendinden habersiz takılmaları ve sevgilisinin başka kişiyle görülmesi.

şuan sözlükte online olan 313 kişi

hard core. işsiz tayfa. bari yatmadan namazı kılın da bir sevaba girersiniz. unutmayın sabah namazının sünneti dünyadaki her şeyden daha hayırlıdır.

mabel

mabel matiz var şarkıcı ama hiç sevmem isyankar repçi gibi söylüyor.

banyodan sonra ıslak ayakla yere basmak

çok kötü ıslak ayak bir de yerde halı vs olmayıp parke ise direk yerdeki kırıntı ve tozlar ayağa yapışır.

hareket halindeki otobüse binen muavin

çok şekil bir hareket. takdir ederim her zaman. hele ki otobüsü iyi bir şekilde geri geri çıkartıp sonra da yolu açarsa.

ilk buluşmada sence ben seksi miyim diye soran kız

direk kendini belli eden tür. yani direk isteğini dile getirmiş. erkek de gönüllüyse bu iş olur.

yeni neslin justin bieber a olan ilgisi

bu ergenlik semptomlarından kaynaklıyor olsa gerek.

güzel olmak

Allah vergisidir fazla takmaya gerek yok diye düşünüyorum.

eczanelerde satılan gereksiz şeyler

Böcek ilacı, prezervatif, diş macunu vs.

tüm zamanların en iyi yabancı dizileri

En iyi yabancı dizi tabi ki de doctor who ya da the walking dead.

akp ye kim oy verdi

Sen vermedim ben vermedin kim verdi. Köydeki dayılar mı verdi kim vardı iyice düşünmek lazım.

oruç tutanın yanında iskender hüpletmek

Çok ayıp kardeşlerim. Daha neler yazık, günah, etme, eyleme...

haggard

Haggard doom metal ile orta çağ müziğini birleştirmiş enfes bir gruptur. Almanya'da kurulmuştur.

sözlük formatı

Kurallara uymak önemli eğer devam edilirse daha fazla çaba göstererek yararlı bir sayfa haline gelir. Devam Türkiye devam yoldaşlar...