bugün

entry'ler (9)

milli piyangonun çıkma ihtimali

sayısalda bir 3 bile tutturamayan bana bu sene 3 yerden hediye mili piyango bileti geldi. tutarsa maldivlerden sörfe devam

yurtiçi kargo

Bütün gün ofiste sadece 1 kargo için bekledim. Önemli olduğu için işlerimi buna göre ayarladım. Şubeyi defalarca arayıp ulaşamadım. internette dağıtıma çıktığı yazdığı için geleceğinden ümitliydim. Ta ki alıcıya ulaşılamadığı için not bırakılmıştır ibaresini internet sitesinde görene kadar.

işte bu notla tekrar dedim ki, yurt içi kargo göztepe şubesi, sizin iş ahlakınızı, insanlığınızı sorgulama vaktiniz gelmiş. allah ıslah etsin diyorum; gercek yetkiye sahip yurt içi yetkililerini de bu mesajları görmeye davet ediyorum.

namaz kılmanın gereksizliği

kuş kafalı beyler.çaktırmayın ama alınır sonra.

galatasaraylı olmak

sabır abidesi demek.bu gidişle daha çok sabır çekeceğiz de hayırlısı diyelim biz.

başkası için kendinden vazgeçmek

akıldan şüphe edilecek bir durumdur.hoş gerçi yaşıyorum şu an ama uzaktan bakınca enayilik de gelmiyor değil hani..

uludağ moderatörlerinin uyuyor olması

iyi inci var diye burada nöbet tutacaklardı.arkadaşım yapacak olana moderatör mü engel olacak.çok saçma

gecenin bu saatinde dinlenilebilecek şarkılar

seksendört ün albümü bugün çıktı.kesinlikle tavsiye ederim şu an sürekli hiç ara vermeden dinliyorum.şarkıların büyük çoğunluğu slow ve Türk sanat müziği tadında olması daha bir cezbetmekte insanı.

pkk nın her geçen gün meşrulaştığı gerçeği

buna göz yumanlar sağolsun.ülkedeki vatandaşlardan çok dağdan inenlere imtiyaz sağlayan birileri varsa başta her şey beklenir.

günün tek cümlelik özeti

hep aynı şeyler..boş geçen ve yarın daha dolu geçicek diye hayal kurulan bir bitiş...