bugün

entry'ler (46)

çikolatayı bitirmeden atmak

diyetteyken yaptığım şey. özellikle ikram edilen çikolataları almamak yerine bir ısırık alıp çaktırmadan çöpe atıyorum. böylece diyette miseeeeeeeeeenn nidalarını duymamış oluyorum. nimete saygısızlık belki ama allah affetsin.

otobüslerde erkek yanına oturmayan bayan

otobüslerde elleyenler, bacağıyla taciz edenler, yaslanarak gidenler... tacizci mi yok. başına gelen şeylerden sonra böyle bir hassasiyet geliştirmiştir çok normaldir.

yazarların tahammül edemedikleri tek şey

kibirli insanlar.

farlutal

kullandığım sularda çok basit ve şimdi komik gelen bir sebeple wcye kaçıp hüngür şakırt ağladığımı bilirim.dengeleri şaşırtan ilaçtır.

sevgiliye hediye olarak ayna almak

evinin her köşesini boy boy aynalarla donatmak çok makbule geçecektir. antreye, odasına, dolabının kapağına vs. m2'si de 25 tl çok bişey değil. eve montesi zor olabilir tabi.

sözlük yazarlarının şu an düşündükleri

güzellikle ayrılalım mesajıma yaklaşık iki saattir cevap yazamayacak kadar ne düşünüyor onu düşünüyorum.destan yolda sanırım.

sevilmeyen insan tipleri

her konuda en doğrusunu ben bilirimci, hiç susmadan konuşan, sürekli kendini anlatan, kibirinden yanına yaklaşılmayan, temizlik hassasiyeti konusunda nasibini almamış evleri ve tuvaletleri pis olan, ter kokan insanlar benim için nefret edilesidir. uzak dururum.

evlendikten sonra veda edilenler

babayla birlikte yaşanıyorsa veda edilecek bir şey yoktur.daha eğlenceli bir hayat bile olabilir.

192 bin sözleşmeli personelin kadroya geçirilmesi

sözleşmeli memur olarak kadroya geçmek yüzümü güldürdü ama bu durum oyumda bir değişiklik yapmayacak. olursa sözleşmeliler olarak cümbüşlü bir kutlama yaparız.

sürekli yabancı müzik dinleyen gençler

farklı kültürlerin müziklerini keşfetmeyi seven, ufkunu geniş tutmuş müzikseverlerdir.

giriş sayfası google olan insanlar

hazreti google'a gönülden iman etmiş insanlardır.

interneti açınca girilen ilk üç site

http://www.salincaktaikikisi.com/
http://karlascloset.blogspot.com/
http://kendieveryday.blogspot.com/

orduspor

takımın süper lige çıkmasıyla birlikte çılgın ordulular gece boyunca yıktılar ortalığı etraf mor beyaz oldu.yıllardır hayalini kurduğumuz bir şeydi nihayet gerçek oldu.

çin takvimi

annenin hamile kaldığı ay ile anne yaşının kesiştirilmesiyle cinsiyet tahmini yapan takvim.bu takvimleri yalayıp yutmuş erkek çocuk manyağı psikopat yengem geçen aylarda erkek çocuk doğurunca belki de işe yarıyordur dedim.fala inanma falsız da kalma hesabı.

adını feriha koydum

hande karakterinin acilen kaş rengini açtırması ya da saç rengini koyulaştırması gerekmektedir.tercihini yapsın göz zevkimizi bozmasın.

nefret edilesi keşkeler

keşkeler geçmişte kalmıştır artık. olan olmuş, biten bitmiştir. tercih yapmayı gerektirecek bir sıkıntısı kalmamıştır. asıl delirtici olan acabalardır. ya şu anda yanlış bir karar veriyorsamın bunalımıdır.

kadının en güzel olduğu yaş

ergenlik yıllarında facia iken, birden güzelleşmeye başlar. 20lerin sonu doruğa ulaştıktan sonra ibre tersine dönmeye başlar.

hanım bana bir cafe latte yap

evde espresso ve süt köpürtücüsü mevcutsa mümkündür.

dünyanın en rahatsız edici şeyi

ter kokusudur.her insan terler ama dikkat ederse kokmaz.

normal dogum mu sezaryen mi sorunsali

kesimli normal doğum olmasındansa sezaryen yapıp kurtulmak en iyisidir.