bugün

entry'ler (11)

dini tayyipçiden öğrenmek

tayyipciler dini kendi bildikleri şekilde öğretmeye çok meraklı, baykal ya da bir başkası için geçerli değil bu durum..tayyip ve tayfasının dini nerden öğrendikleri hakkikaten meçhul. muhtemelen kendi imalatları.

come undone

her dinlediğimde bende ağlama hissi uyandıran melankolik parça.

who do you need, who do you love
when you come undone

dance of the bad angels

bu parçanın üzerine daha iyi bir parça gelmedi...bu parçayı yapan kişilerin normal olabileceklerini düşünmüyor ve müthiş saygı duyuyorum.

Oh my God
Please take me now
I'm ready for ascension
If I only knew how
Give me wings, give me wings
Now I'm stuck on the ground
Receive this blood and bones
I'm homeward bound

şebnem ferah

"kelimeler yetse" albümünü her dinlediğimde kesinlikle şair olduğunu düşündüğüm mükemmel sanatçı.

evlenmeden önce cinsel ilişki yaşayan türbanlı kız

"imam nikahı kıydım" der çıkar işin içinden...işlerine nasıl geliyorsa öyle davrandıkları için, bu mevzuda da bu yolu seçerler diye düşünüyorum.

kemal in kizlari

bu ülkenin bütün kızları mustafa kemal atatürk'ün kızlarıdır. o olmasaydı türbanlı zihniyetler nasıl çıkıp da avaz avaz o çarpık görüşlerini böyle serbestçe dile getirebilirdi?Ya da hem türban takıp hem de sevgilileriyle çoğu kişinin toplum içinde yapmayacağı davranışlarda bulunabilirlerdi...bunlar bile büyük atatürk'ün sayesinde...nankörlüğü bırakıp kendilerine gelmelerinde fayda var.

evlenince türbana girenler

kişiliklerini oturtamamış, belli bir görüşe ve vizyona sahip olamamış aciz insanların yaptığı davranış biçimi.

requiem for a dream

bağımlılık konusunu işleyen sarsıcı film. izledikten sonra arkadaşımla o kadar çok etkilenmiştik ki sigaraları bile apar topar söndürme ihtiyacı duyduk.

huzur kaciran insanlar

recep tayyip erdoğan ve kankası abdullah gül.

ilk görüşte aşk

sonu son derece hazindir, inanmayın.

recep tayyip erdoğan

gerek mahalle ağzı jargonu, gerekse o ve tayfasının son derece klas(!) muhtemelen ramses marka giyim kuşamı ile ülkemizde bir ilke imza atmış siyasetçi.dünyamıza henüz inmiş bir insan izlenimi veren eşi ve çocukları da ayrı bir mevzudur. takipçisiyiz, renksiz dünyamıza renk katıyo sağolsun...o bizi güldürdü allah da onu güldürsün.