bugün

Koluna jilet atarak cool gözükmeye çalışan kekoların türkleri bezdirmesidir.

7 yaşında çocuk ''senin bacağına sıkarım loo'' diyerek arkadaşını tehdit ediyor. Bu çocuk büyüse ne olacak amısına koyim.

Düzine düzine doğurup sokağa atıyorlar, Elimiz götümüzde yürüyoruz amk.

Tek kaş editi: genç hırbolar rahatsız. *
bu gün bizzat yaşadığım bir olaydır : kızılay-etimesgut otobüsüyle evime dönüyodum , hafif esmer 20-25 yaşlarında birinin yanına oturdum lakin kişi okadar kötü kokuyoduki öksürme seviyesine geldim . sen hiçmi yıkanmıyon be adam . en son kızılayda eylem sırasında bi kokudan bukadar etkilenmiştim lakin o göz yaşartıyo bu ise miğde bulandırıyodu.

akabinde telefonu çaldı ve bağırarak kürtçe bişeyler konuştu. o gün tekrar yineledim "ne mutlu türk'üm diyene".
zamanında ankara'da birkaç arkadaşla okulumuza(beytepe kampüsü) hayli uzak olmasına rağmen keçiören'de ev tutmuştuk. mahalle arızalıydı. bu malum akkaliyet oraya kabile olarak göçmüş, 10 yaşındaki eniğinden 40 yaşındaki itine kadar hepsi 'kürdüz adamı götünden sikeriz' havasında dolanıyor. bir gün çocuklar arasında bir kavga olmuştu. 13er yaşında falan çocuklar da. sonra bir baktık bildiğin 40 yaşındaki bir it o küçücük çocuğa sopayla saldırmaya çalışıyor. hem de siz 'hiç kürd yarağı yememişiniz' gibi laflarla. o gün biz kürd yarağı yemedik ama beyinsiz bir orospu çocuğunun götünü iyi bir kesmiştik. sonuç=polis arabası, ifade vs vs. can sıkıcıdırlar gerçekten.
hümanist solcuları rahatsız edecek önermedir.
arasında iyi kişilerin az bulunduğu yıllardın ülkenin anasını ağlatan tiplerdir.
realist olarak yaklaşırsak tek kelimesine kadar doğru.
hümanist olarak yaklaşırsak hepsi aynı değil.
faşizan olarak yaklaşırsak bunlardan mangal kömürü yapılması lazım.
komünist olarak yaklaşırsak bütün halklar kardeştir. teröristte olsa kapkaçcı vs. de olsa,
yunusça yaklaşacak olursak yaradılanı sevmek gerek yaradan da ötürü.
bana göreyse koy götüne rahvan gitsindir.
En son AK Parti Şırnak Milletvekili Emin Dindar'ın saçmasapan teklifiyle kanıtladığı durum.

Bakmayın siz onun AKP'den milletvekili olduğunu, yöresinin ülke aleyhindeki tarzını yansıtıyor, seneye rahatlıkla BDP'den görebiliriz. Aslında yöresel kıyafetle gelelim teklifiyle içten içe bir başkaldırının bdp'den çıkıp AKP'nin kendi saflarında da kıpırdanmaya başladığını gösteriyor.

Kürtler şu ülkenin hayrına olacak ne var ne yapıyorlar biri bana anlatsın. Güneydoğu'yu geçtim istanbul'dakiler, yıllardır bizimle birlikte yaşayan ve her imkanı eşit şekilde kullanan 2 milyon Kürt şu ülke için ne yapmışlar biri çıkıp söylesin.

Sadece ülkenin gidişatına çomak sokmak, geriletmek, her alanda ayakbağı olmak için varlar sanki. Dinciler bile iyi kötü 2023 Türkiye dünya devi gibi düşüncelerle şu vatana bir şey katabiliriz havasındalar. biz kardeşiz birlikte yaşayabiliriz dedikçe kürtler, sadece Türklerin değil tüm ülkedekilerin, dolayısıyla kendilerinin aleyhine de ne varsa yapıyorlar. Bilerek mi yapıyorlar, şuursuzca mı ona tam emin değilim.

Cidden yeter ama.
sevgili uludağ sözlük üyeleri ilk önce ananızın amına ağaç dikerim gölgesinde de bacınızı sikerim dikkat edin! sizi ve babanızı da boş bırakmam öncelikle sizin götünüze yoğurt koyarım sonra da sike sike ayran yaparım. babanızıda unutmadım önce götüne job sokarım, sonra o boklu jobu ona yalatırım.
saygılar ve sevgiler orospu çocukları.
bu metni yazı hızımı geliştirmek için içimden gelenleri yazdım 18sn
yazım hatası bulanlar mesaj atsın.
her milletin insanının kötü ve iyi olanları vardır ve şu milletin bütün insanları kötüdür demek ırkçılığa girer, dinimiz ise ırkçılığı yasaklamıştır.

müslüman olan herkes bizim kardeşimizdir.

ve kardeşlik ölçümüzün islam olması gerekir, soy sop sonra gelir.

ayrıca unutulmamalıdır ki kürt halkı zamanında dine olan baskılara aldırış etmeden kuran öğretimine devam etmiştir ve bu yaptıklarını bir de of halkı devam ettirmiştir.
kürtler in iyisi olduğu gibi kötüsü de var. kürt değilim lakin delikanlısı kıyak arkadaşlık yapar.
amk bu insanları yıllardır ayırım yaparak dışladınız fakat artık dışlamanın anlamı yok. insanlar
laf anlatılarak eğitilir. hepsini aynı kefeye koyup kötüdür demek saçmalığın daniskasıdır.
genelleme yapmayalım diyecem de genel olarak
memleketin değerli neyi varsa bedava kullanan medeniyetten nasibini almamış çevresine zarar veren insanlar topluluğudur.

elektrik desen para vermezler vergi desen öyle.

memleketin güzelim yerlerine gelip siktiriboktan gecekondu tarzı evlerini yaparlar. orada üredikçe ürerler artık o yerin halkı kendi yurdunu terketmek zorunda kalır.

devlet yol yapar hastane yapar yakar yıkarlar. van'da deprem olur. devlet kamyon kamyon çadır yardım malzemesi götürür. kamyonların önünü kesip yağmalarlar (evet bu gerçek)

devlet kyk bursu verir hepsini bunlar alır. Allah bu ülke insanına sabır versin ne diyelim atsan atılmaz satsan satılmaz.
(bkz: http://www.uludagsozluk.com/e/17655116/)
bir dönem aynı şey amerika'daki siyahiler için geçerliydi. ben her ne kadar daha çok olumsuz örnekler göz önüne getirilse de yine de belli bir kesime sırf ırkından dolayı etiket vurulmamalı diyorum. hani insan iyimser olmak istiyor, her ne kadar olumlu olumsuz örnek çok olsa da.
Faşist devletin faşist insanlarının vereceği olağan tepki.
Kusura bakmayın sevgili yazarlar fakat yaptığınız katıksız faşizmdir. Yeri geldiğinde yaradanı sev yaradandan ötürü demesini de bilirsiniz tabi hani nerde şimdi dindarlığınız !
hayata bakışı tamamen ırk ayrımı üzerine kurulu olanların psikolojisi açısından geçerli olabilecek subjektif bir önerme.