entry'ler (71)

17 ekim 2015 galatasaray gençlerbirliği maçı

Acaba bizim bu vasıfsız yöneticiler kupon mu yapıyo diye insanın içine kurt düşüren maçtır. Dursun da tam sistem 4-5 oynıcak tip var.

2 bira içmiş ergen

sokağa işemezse adam değildir.

üniversite okumuş kızla evlenmenin sakıncaları

Bir bayanın ona muhtaç hayat yaşamasıyla kendini tatmin eden erkekler için büyük sakıncadır uzak durunuz.

sözlük yazarlarının favori dizi karakterleri

(bkz: doctor)

gaza gelip sinemada alkışlama geleneği

küçükken ilk gittiğim film olmasa da kendimi bilerek ilk gittiğim film Harry Potter ın ilk filmiydi sanırım .
Sınıfça gitmiştik Harry yine yapacağını yapıp bizim gaza gelmeyi bekleyen bebelere hitap eden bi hareket yapmıştı salonda tabi alkış kıyamet bende gaza gelip alkışlamıştım tabi küçüğüz daha.
Ulan o değil de iyi ki sinema böle bi yermiş diye alışkanlık edinmedim o yaştan .

en ideal saç

Erkek için en idealden ziyade saç olması yeterlidir dökülüyor efenim durduramıyoruz . işte böle temiz olsun sağa sola bi tarafa yatırın fazla da şey yapmayın ibneliğin luzumu yok .

üniversitenin ilk günü

3 yıl önce yine buralarda okuduklarımdan mütevellit ve mühendisliğe yerleşmem sebebiyle heyecanla 20 kişilik erkek gruplarını aramaya koyulmuştum ama derse girmeyi bırak binayı bile bulamamıştım. Daha ilk günden bir başarısızlık hikayesi böylece başlamış oldu.

mr robot ve dövüş kulübü arasındaki benzerlikler

ikisinde de bi oç vardır tam olaylar alevlenirken böle bi ortaya çıkmamalar trip atmalar falan kaç yaşında adamlarsınız yakışıyo mu hiç.

kırgın çiçekler

Sayın yetkililer buradan size sesleniyorum ! Hadi yarrak gibi dizi yapıyosun eyvallah bişey demiyorum alıştıkta ulan piyasayı biraz gözlemleyin Allah rızası için bir iki tane güzel kız koyaydınız diziye de bi zap yaparken gözümüz kalsaydı en azından.

Tanım: sikim gibi dizi herkes çirkin amk erkeği ayrı çirkin kızı ayrı çirkin kanalı apayrı çirkin .

selçuk inan

hareketin başından itibaren dirsek atmasını cani gönülden isterken tekme atmayı selçuğa yakıştıramadım.futbolcusunuz yazıktır günahtır öle tekme mi atılır koy dirseği işte sonra hemen dön yumruk at ohh temiz.

kaçıncı buluşmadan sonra öpüşülebilir

x²+2xy+4xy² denkleminde et parçasının değişkenlerini yerleştirdiğinizde size kaçıncı buluşmada öpebileceğinizi verir. Ama yetmez yatağa ne zaman derseniz denklemin sınırları eksi sonsuzdan artı sonsuza kapalı integralini almanız gerekir.

günde 9 ekmek yiyen insan

akıllara şu videoyu getirendir hötk te cenk ve erdem beyler de iyi yorumlamışlardı hatırladığım kadarıyla.
https://www.youtube.com/watch?v=laHMMM4XIWM

carom3d

Neler geldi geçti ama hiç bi oyun yerini dolduramadı. Az fake hesap açıpta kendimizi altn madalya yapmadık hemende farkedip banlardı aq oyunu . Geçenlerde yine oynamak istedim ciddi yine başlamak için ama kapandığını gördüm nasıl öyle bir oyun kapatılır hala anlayamıyorum.

lolcu kiz

iticiliğin vücut bulmuş hali.

duygularını belli etmeyen insan

Halk arasında soğuk nevale olarak bilinen tiplerdir. Tabiki herkes gibi bende bir soğuk nevaleyim. Benim açımdan bunun sebebi genel olarak hiç bir şeye fazla anlam yüklememem yani aslında duyguları belli etmemek değil de duygu hissetmemek gibi .

trafik ihlali yapıp mazlumu oynayan motorcu tipi

Bir motosiklet sürücüsü olarak trafikte bi doblolar bir de bu dallamalar yüzünden diken üstünde gidiyoruz. Kafalarına kamerayı takıp şov yapma peşindeler hepsi başımıza altınelbiseliadam kesildi amk .

18 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı

ulan vay arkadaş ne kadar basiretsiz adam varmış sözlükte hepte paraya bağlamışlar olayı aynen kardeşlerim para yok diye ya başka bi açıklaması olamaz bu yalnızlığın para olsa ohooooo işte hep bunlar paradan.
edit: aklıma gelmişken hırsız yavizden alıntı da yapayım kendinizi avutun.

"Paran varsa herkes sana aşık, züürtlere yaraşır tahta kaşık."

antremanlarla matematik ile ygsye girmek

Matematikçilerin kutsal kitabıdır. Yazar mütevazi davranıp +20 demiş bu kitapla en az+40 yapılır .

türk eğitim sisteminin sorunu

Ben kesinlikle asıl sorunun öğretmen alımlarındaki bu saçma sınav sistemleri olduğu düşünüyorum. Çünkü şuan çoğu ergenliğinin doruğunda ne istediğini bilmeyen genç insanlar çevresindeki gerizekalıların akıl vermesiyle sırf garanti para devlet kasasına sırtını dayama mantığıyla öğretmen oluyorlar.
Öğretmenlik için ne var yani o sıralamayı yapmışsa olur gibi bi durum olmaması gerekiyor. Çünkü sıralamalar gereken düzeyde değil daha kendisi çalışmayı bilmeyen insan nasıl başka birine çalışmayı öğretebilir?
edit: öğretmenliği hakkıyla yapan nadir insanlar da onlara helal olsundur ama yukarıda bahsettiğim paralı köpeklerin ben amlarına koyayım.

sözlük yazarlarının itirafları

Bu gece yerleştirme sonuçlarının açıklanmasıyla yine o sınava girdiğim senelerdeki heyecanı yaşadım bu sene girmediğim halde.
Üniversite hayatıma baktığımda geçen süre zarfında bana hiç bi sikim katmadığı gibi benden bir çok şeyi de götürdüğünü farkediyorum tabi dolayısıyla insanda ulan bi daha girsem mi sınava diye düşünce oluşuyor.

Aslında içimde kalan şey gerçekten iyi sıralamayla iyi bir bölüme gitseydim yine bu hallere düşermiydim her sene yaz okuluna kalırmıydım 12 ay okul okurmuydum acaba aq içinden çıkamıyorum.Okuduğum bölüme bakıyorum aslında hayalimdeki bölüm gibi ama beceremiyorum bişeyleri sıkıntı benim tembelliğimden yoksa benim yetersizliğimden mi bilemiyorum.

Her sene çocuk gibi bu sene daha güzel olucak diye gidiyoruz sonuç hep hüsran . Bu zamana kadar bunları hiç kimseyle konuşmadım eğer ağzımdan çıkarsa yetersiz olduğum gözümün önünde can bulucak gibi hissediyorum.