bugün

kimi sevdiğini, kimden nefret ettiğini kendinden başkasının bilmesine izin vermeyen, hayatının her alanında güçlü görünmesini sağlayacak özelliğe sahip olduğunu düşünen insandır. çoğunlukla duygusuz olduğu söylenir ki bu yanlıştır, duygularını dışa yansıtmayı sevmez bu kişi.
bazen korkak, bazen politik kişidir.bazen de duygularından emin değildir.
ettikte ne oldu mk insanıdır.
Edince bi sike yarıyormuş gibi.
içinde yoğun duyguları vardır ama her ne kadar kendince çok asil,çok özel olduğunu düşünse de bunlar bu toplumda yasak ve yanlıştır,suçtur.dışa vurmak,açığa çıkarmak ise eğer sevdiği kişi henüz bir cevap vermemişse sadece ucuz kahramanlıktan ibaret olacak ve gereksiz kaçacaktır.
Alsin o duygularini diye devam edilen küfürleri hak eden insandir.
Sosyopattır. Bu kişiler duygularını çok iyi saklanıp her türlü duyguyu ustaca taklit edebilir.
Duygularını belli etmeyen insan yoktur,belli edemeyen insan vardır.
Annemin tabiriyle

(bkz: soğuk sevgi) dir bir nevi.
bendirim, pek bir numarası yok. gerçek hayatta amerikan filmlerinde olduğu gibi çok özel muamele edilmiyor.

'ahh gerçekten çok özel birisiniz, sizi daha yakından tanımayı istiyorum, ne kadar gizemli gerçekten ayöll ' durumu yok yani.
duygularını belli ederse incineceğinden korkan insan olabilir.

duygularını belli ederse gururundan bişeyler kaybedeceğini düşünen insan olabilir.

duygularını belli ederse karşısındakine karşı zayıf duruma düşeceğinden korkan insan olabilir.

duygularını belli ederse zaaflarının karşısındaki tarafından kullanılacağından çekinen insan olabilir.

kendini koruyordur bi şekilde. kınamak isteyip kınayamaz halde bulursunuz kendinizi. belki incinmiştir zamanında, belki zaafları kullanılmıştır. ya da sadece bencildir, kendini karşısındakinden fazla seviyordur. belki karşsındakini düşündüğü için böyle davranıyordur. bi sebebi vardır elbet, lakin yıpratır. eğer siz belli etmesini istiyorsanız ve o etmiyorsa yıpratır, üzer.
ben de isterdim öyle olmak.

ama suratım neyse halin çıksın halin oluyor hep.
Zekidir.
(bkz: ben)
Her daim gülümser. (bkz: kendimden biliyorum)
içten pazarlıklıdır. Duygu saklanmaz herşeyini sakla duygunu deil, pişman olursun.
Halk arasında soğuk nevale olarak bilinen tiplerdir. Tabiki herkes gibi bende bir soğuk nevaleyim. Benim açımdan bunun sebebi genel olarak hiç bir şeye fazla anlam yüklememem yani aslında duyguları belli etmemek değil de duygu hissetmemek gibi .
çekingendir. benim gibi.
duygularını açığa vurmaktan çekinmektedir. ben gibi.
içine atmak diye bir şey varken anlatmaya ihtiyaç duymayan çok gülümseyen ve mutlu görünmeye çalışan insandır.
ıceberg'den farkı olmayan insandır. duygularının anında yaşa be kardeşim. içinde ne varsa o an yaşa. anın tadını çıkarmana bak.
zamanla saçi agarir.
benim o. duygularını belli etmeyen demeyelim direkt olarak duygusuz diyelim çünkü aldırdım ben içimden o duygu canavarı çocuğu. böyle daha güzel şu anda içinde bulunduğumuz şu boktan hayatı daha bir çekilebilir hâle getirdim, her an herşeyle taşşak geçebiliyorum özellikle de kendimle, büyük bi hafiflik diyebilirim yoksa onu dert et, şuna üzül, bunu kafaya tak ohoooo harbi çekilmez.
Ben değilimdir.
Ne gerek vardır? Yanımda dolaşmasındır. Güven falan da vermez.
Cimri insandır. Hiç duygular esirgenir mi...
güncel Önemli Başlıklar