bugün

olması gerekendir. almamak daha makûl ama komşuluk ilişkileri bozulmasın insanlar kırılmasın diye aldıktan sonra döküyoruz.
Aşure nereden gelirse gelsin dökerim. Böyle saçma tatlı mı olur?
Gerekli samimi olunmamış komşu tipi.
Benim tanıdığım alevi insanlar var (mükemmel insan bu arada tüm alevilere selam olsun) ben bilirim bu adamın alevi olduğunu ve götürme gereği duymam.
Düşmanıma bile böle sinsi komşu vermesin.
klasik akpli davranışı.
Alevilik bulaşabilir. Dökmeyin bana verin ben yerim salaklar.
Bu düşünceye sahip insanlar olduğuna inanmak istemiyorum açıkçası.
Eğer ki bu düşüncede birileri varsa, seni insan zannedip bir ikramda bulunmuştur . Fakat sen hasta ruhlu bir yaratık , aşağılık bir piç kurusu olduğun için böyle davranmışsındır, Demek istiyorum kendisine.
Ayrıca , sıkılmadınız mı hep aynı sığ ve bölücü muhabbetlerden.
Varsa böyle bir gerizekalı onu hemen oracıkta rencide edin itin götüne sokun aşurenizi de alıp olay yerini terk esin.
Hmmmmmmmmmmmmm.
Tam bir gerizekalı insan davranışı Başka bişi olamaz. Sen o komşunun ellerine kurban ol. Sen ve senin gibi düşünce yapısında olan insanlar olduğu sürece bu toplum bu şekilde ayrık yaşamaya mahkum. Üzgünüm ki komşun da seni insan bellemiş çok yazık.
hayvanlık yapmayın dökmek yerine adres verin gelip alayım. bulan var bulamayan var.
" eşek hoşaftan ne anlar " dedirttir.
asureden nefret ettiğim için yapacağım eylem

ulan hangi akıllı tatli dediği şeyin ıçine buğday,nohut kor yaa..
nimeti çöpe atmaktır. sorarlarsa "israfı dinimiz yasaklamış o yüzden yapmayız" dersin kim bilecek. he bir de "yaradılanı severiz yaradandan ötürü" dersin sonra o alevi bu sünni bu bilmem ne diye allah ın yarattığı diğer insanlardan tiksinirsin güzelce. süper müslümanlık bunları gerektirir.
Hıristiyan olsa ne farkeder?
5 vakit namaz kılan biri olarak söylüyorum, mal söylemi.
Savunulacak hiç bir tarafı olmayan bir saygısızlıktır.
Umarım troll amaçlı yazılmıştır.
(bkz: din bu)
abimin geçen sene yaptığı benim için üzücü hareket.
yani abim aşureyi döktü geçen sene
Tam bir yobazdır. O Zaman gavurlarin Icat ettigi otomobile binmeyeceksin, ilaçlari kullanmayacaksin. Madem öyle iște böyle.
Doğru olandır çünkü o aşure insan yesin diye yapılmıştır aşağılık mahlukat için değil. Böcek yesin kedi köpek yesin siz yemeyin.
Bırakın mezhepleri, alevilikmiş, şafilikmiş, sünnilikmiş hepsi dini bölmek dışında bir işe yaramıyor.

Gidecekseniz Kuran yolundan gidin.
(bkz: eşek hoşaftan ne anlar)
Tam bir vahşilik, tam bir canavarlıktır. Böyle insan olmaz olsun.