entry'ler (16)

numara sorgulama

internet üzerinden araştırırken BTK onaylı, kesin ve doğru sorgulama sonucu verildiğine dair bilgiler bulduğum bir site gördüm peki sizce http://www.cepnumarasiogr...m/isimden-numara-ogrenme/ sitesi , isimden numara sorgulama da düzgün sonuçlar verir mi ben kendi adım ile deneme yaptım doğru sonuç verdi başka bulmuş ve denemiş birileri varmıdır ?

snet

2008 yılından beri güvenilir bir şekilde internet hizmetlerimi aldığım firmadır. 7x24 aktifler herhangi bir sorunda saat kaç olursa olsun yada hafta sonu hafta içi fark etmeksizin çalışıp müşterilerin çağrı, ticket ve maillerini hızlı bir şekilde yanıtlıyorlar. Ayrıca site ve sunucu ile özel olarak ilgileniliyor.
Alan Adı tescil işlemleri, web hosting, reseller hosting, sanal sunucu, sunucu kiralama, sunucu barındırma, ssl hizmeti ve lisans hizmetlerini profesyonel olarak sunan bir firma.
şuanda bir kampanyaları var 1 gb alan 40 gb trafikli hosting veriyorlar yıllık 8.99 tl satın almak için sitelerine girmeniz yeterli .
limitsiz reseller ise 24 tl den başlıyor
site adresleri http://www.snet.com.tr tavsiyedir.

plastik cerrahi

Önceki Hayatınızı değiştirmese şeklinize düzenlik getirmeye çalışan insanların yaptığı meslektir. Özellikle bayanların görünümlerini değiştirmek için milyarlar harcadığı operasyonlardır . bununla birlikte bayanların Bayan plastik cerrah bulmaları bazı estetik operasyonlarında onları daha çok rahatlatır. kadın plastik cerrahlar da var bunun için nadirde olsa kendi burun estetiğimi yaptırdığım . Dr.Belma Şahin Bunlardan birisi ve bence işini en titiz yapan cerrahlardan birtanesidir. tecrübe ile tavsiye edilir. http://www.belmasahin.com/

zynga poker

Bende oynuyorum ama bir türlü istediğim seviyede olmadığım için Zynga Chip Satışı yapan yer arıyorum öyle çok para verecek de değilim Zynga Chip Fiyatları ile ilgili bilgisi olan varsa Zynga çip satışı ile ilgili bana msj ile ulaşırsanız sevinirim ben http://www.pokerkedi.com bir yer buldum fakat ne kadar güvenilir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

sosyal ağ

LinkedIn, Facebook, Twitter derken bir de yerli sosyal ağ toHigher çıkmış. Linkedin’a benziyor fakat uygulama sizden ilk kayıtta neredeyse hiç yok denecek kadar bilgi istiyor ve sonrasında da başlıyor soru cevaba. Akıllı algoritması sayesinde yönlendirdiği sorulara verdiğiniz cevaplarla size en uygun işleri otomatik olarak sıralıyor ve hatta yeni eklenen işlerden profilinize uygun olanlar hakkında sizi anında bilgilendiriyor. Böylelikle iş arama sürecini otomatize ederken kullanıcısını ilanlar arasında kaybolmaktan da kurtarıyor.

Bu arada sadece iş arayan kişiler için fayda sağlamıyor. Aynı altyapı, profili sizinkine benzeyen ve size yol gösterebilecek kullanıcılar arasında eşleştirme de yapabiliyor. Bu sayede iş hayatınıza yön vermenizde yardımcı olacak kariyer ağınızı kurmanıza da olanak sağlıyor.

Bence toHigher.com’a bir göz atın derim, kesinlikle size yararlı bir şeyler bulacaksınız.

casus

Şimdi ajanlık eskisi gibi değil teknolojik oldu . Sevgilinin , eşinin , dostunun , anne , baba , kardeş , kısaca herkesin telefonlarına kadar girdi . Bildiğiniz gibi artık günümüzde istenilen herşeye kavuşmak teknoloji sayesinde oldukça kolay bir hale geldi. Her insana güvenemeyebiliriz, ancak bu güveni yakınlarımızı denetim altında tutarak iyi bir şekilde sağlayabiliriz , vip telefon programi da yer alan takip programlarıyla takip edebilir, En çok Kızların işine yarayacak bu program için casus sizsiniz.

(bkz: Casus kızlar iş başına)

https://www.viptelefonprogrami.com/

kısmetse olur

Şaklabanların Boy gösterdiği saçma sapan programlardan bir tanesi .
Kısmetten öte her yolu deniyorlar evdeki bütün kızlar erkeklerin elinden geçti erkeklerde her kızın tadına bakıyor.

(bkz: ne güzel program)

pokemon

Günümüzde popüler olan pokemon mobil oyunu aslında bir çizgi filmdir ve Japon oyun yapımcısı Satoshi Tajiri tarafından yapılan bir oyundur. Bu çizgi filmin konusu " Ash Ketchum, geleceğin büyük eğitmeni olacaktır. 10 yaşına bastığı gün Pokémon'unu alacağı için çok heyecanlıdır. Sabah biraz geç kalır haliyle, koşarak Profesör Oak'ın labaratuarına gider. Profesör Oak Pokémonlar hakkında detaylı bilgiye sahiptir. Adı üstünde, bir profesör. Profesör Oak ona geç kaldığını ve de bütün Pokémonların alındığını söyler. Ama bir Pokémon kalmıştır, Pikachu. Fakat bu Pokémon hiç söz dinlemez, hatta Pokétopu'na bile girmez. Ash ise çaresiz kalmıştır, kabul eder. Dışarı çıktığında rakibi Gary Pokémonunu almış, hatta hava atıyordur. Gary yola çıktığında, Ash kafasına Dünya'nın en büyük eğitmeni olmayı kafasına koymuştur. Gary ise artık onun en büyük rakibidir. Profesör Oak ise ondan bir istekte bulunur, ona Pokédex verir ve Pokedex'i tamamlamasını ister. Ash ise çaresiz kabul eder. "
Eğer sizde pokemon oyununu oynuyorsanız ve hala pokemon çizgi film serisini izlemediyseniz kaçırmayın derim. Nerede O Eski cizgi filmler.

Benim hatırladığım ve en beğendiğim Pokemonlar ;

Bulbasaur : iki tipli Çim/Zehir tipi bir pokemondur. Ulusal Pokédex'te ilk Pokémon ve aynı zamanda Kanto ve Fiero Pokedex'inde de ilk pokémondur. Kanto Bölgesi'nin 3 Başlangıç Pokémon'undan biridir, oyuncu aynı zamanda Charmander ve Squirtle'da oyuncu tarafından seçilebilir.

Pikachu : Pika türünden çıkmış bir Pokémon'dur. Kolaylıkla fark edilen özellikleri; sarı tüylerinin ve sırtında kahverengi çizgilerinin olmasıdır. Yanaklarındaki kırmızı noktalardan elektrik salınımı yapar.Vücudundaki elektriğin yayımı sayesinde çeşitli saldırılarla genellikle karşısındaki rakibi geçici olarak felç eder.

Magneton : Magneton gelişim evresinin son aşmasındadır. Aynı Magnemite gibi manyetik güçleri sayesinde havada durur ve düşmanlarını felç edebilir. Ayrıca metalden olması ona zehirlenmeme gibi bazı avantajlar kazandırır.

Arcanine : Efsanevi olmayan en güçlü ateş pokemonudur. Önceki değişim evresi Growlithe'dir.Ateş taşı kullanılarak evrimleşir.

Vulpix : Ateş türünde bir tilki pokemonudur. Vulpix, Japon kültüründeki tilki kitsune'den ilham alınarak yaratılmıştır. Bu ateş türünde tilki pokemonun altı kuyruğu bulunur, doğumunda beyaz olan kuyruklar giderek koyulaşır ve büyüdükçe yeni kuyruklara yer açmak için kıvrılırlar. Vulpix, evrimin ilk aşamasıdır, aynı zamanda ilk nesil pokémonlarından biridir. Vulpix Gelişince Ninetales olur.

Pokemon GO içinde bulamayanlar için : http://fullprogramindirse...-sorunsuz-resmi-oyun.html

galatasaray balonu patladı

Olacak olandı. Bu seninde şapiyonu belli oldu bjk .

Fenerbahçenin de yarın yenilmesiyle uzak ara yapar artık.

Gsden de bir cacık olmaz artık.

fenerbahçe

Türkiyenin en büyük ve Güçlü külübü yıkamadılar yıkamayacaklar.

dip not : Aziz yıldırım istifa

acıkınca ekmek yemek

Fırından sıcak sıcak alınınca olan çok güzel durumdur hatta eve gidene kadar bittiği de olduğu çok olmuştur.

Özellikler halk ekmek de süper olan durumdur.

özel mesajda senli benli konuşan saygısız yazar

özel mesaj dan yazan olmadığı için bilemeyeceğim durumdur yazarlarsa bilgilerini buradan paylaşırım.

insanların hep seks düşünmesi

Bunun nedeni şudur.

Beyincikleri'nin uçkurların da olmasından dolayıdır. uçkurunu bağlayın kendisi direk mala bağlar .

24 ekim 2016 atiker konyaspor fenerbahçe maçı

fenerbahçen'in yenileceği açık olan maçtır. Son zamanlarda sakatlıklardan canı yanan bir durumda ve takım teknik patronunun takıma güvenmemesi nedeni ile futbolcuların takıma küsmesinin de etkisi çok yüksek olan durumdur.

Bundan dolayı sow lens ve volkanın sakatlıklarından dolayı sağ ve sol açıklarda sıkıntı yaşaması mümkündür.

22 ekim 2016 alanyaspor bursaspor maçı

alanyasporun en az beraberlik alacağını düşündüğüm maçtır. Toparlanmaya başladılar .

uludağ sözlük ün en iyi yazarı

Yakın zamanda benim olacağım durumdur. Yakın gelecekte yazar olduğumda göreceksiniz.