bugün

Galatasaray takımının bu seneki durumunu ortaya koyan cümledir. Şansa, bala kazandıkları maçlarla buraya kadar gelmeleri bile büyük başarıydı onlar için.

Karabük maçı; 90 dakika boyunca gs'nin pozisyonu yok. Karabük ise 5 tane %99'luk pozisyon harcıyor. Neyse maç berabere bitti derken, arkadan şişirme bir topla erenin kafa vuruşu ve gol. Sonuç, galatasaray 90 dakika oyun oynamadan bi şişişrme topla 3 puan aldı.

Akhisar maçı; akhisar 1-0 öne geçiyor. Üstüne de 3 tane %99'luk pozisyon harcıyor. Gs şansa bala ortalarla yine gol bulup, anadolu takımını yeniyor.

Antalya maçı; antalya 1-0 öne geçiyor. Üstüne eto'o 1 gol daha atıyor. Ama Galatasaray'lı hakemimiz golü vermiyor (isteyen istediği kadar izlesin pozisyonu, kesinlikle %100 gol !). Haliyle antalya'nın 2-0 'lık şansını silmiş oluyor. (Antalya'nın durumu zaten ortadaydı ve hocasını da değiştirdi o maçtan sonra.) Birkaç şanssızlık ve hakemin tartışmalı kararları üstüne lay lay lay lay lay saldır galaaaaaaaaatasaray oluyor.

Sonra neymiş efendim; galatasaray şampiyon olacakmış, süpermiş, şöyleymiş de böyleymiş. Hakemlerle, şansla, balla bi yere kadar gider ! O balon patladı artık cinconlu kardeş, patladııııı ! Daha da şişmez yani haberin olsun !

Edit / Not : 2016-2017 sezonu şampiyonu olamayacaksınız !!!
Sen beni guldurdun allah da sana akıl fikir versin kardeş.
dereyi görmeden paçaları sıvayan heyecanlı beşiktaşlıların ifadesi. maçı da izlememişler. izleselerdi galatasaray" ın tek kale oynayıp farkı kaçırdığını görürlerdi. neyse, daha 27 hafta var. erken konuşmamak gerekir. beşiktaş da yenilecek, puan kaybedecek. bekleyip göreceğiz.
Bir Galatasarayli olarak cevap vermem gereken onermedir. Oncelikle Galatasaray fena oynamadi golu aradi ancak bulamadi. Karisinda kapanan ve zaman gecirmeye calisan bir rkip vardi. Evet istedigimizi alamadigimiz gibi yenildik ancak bu bir balon ve bunun patlamasindan ote bir ders niteligindedir. Demektir ki bazi rakiplerimiz oldukca korkmus olmali ki ilk firsatta balon ve patladi gibi bir cikarim yapmakta. Bu sene bizim icin Avrupaya katilim yani sampiyonluk senesi. Ligi domine etme senesi degil. Onun da sirasi gelecektir.
Olacak olandı. Bu seninde şapiyonu belli oldu bjk .

Fenerbahçenin de yarın yenilmesiyle uzak ara yapar artık.

Gsden de bir cacık olmaz artık.
şimdi galatasaray ile dalga geçenlerin kulüpleri gün gelecek galatasaray" ın eline bakacak. farklı mağlubiyetler alacak, aynı zorlukları yaşayacaklar.
allah" a inanıyorum, o var, beşiktaşlıların, fenerbahçelilerin ettiği alaylar karşılıksız kalmayacak, fenerbahçe de beşiktaş da çökecek. allah" ın izniyle o günleri göreceğiz.
sevimsiz, kalp kıranların iddiası. bir susamadınız gitti.
O Kartal bu sene şampiyon olursa Galatasaray'ı eleştirirsin kardeşim. Asıl şişirilen balonu görceksin sezon sonunda.
2 hafta önce patladığını zaten belirtmiştik. neyse siz yine de eksileyin ! kardeş takım oyun mu oynuyo ? de bakayaım ! he oyun mu oynuyo teyzemin evladı ?

nereye şampiyon olacaksınız oğlum siz ? tff 1. lig mi zannettiniz lan burayı ! adamın ızdırabını sikerler, ızdırabınıııı !

bak geldiler, siktiler, gidiyorlar bile. sen hala "riekerink bey diyeceksiniz", "bruma baş döndürüyor", "en iyi santrafor eren", "de jong süpermen gibi maşşallah!" de ! adamlar göt sikiyor birader, göt göt !!!

siz hayırdır lan ? daha durun bu başlangıç ! ilk 3'e giremeyeceksiniz, şimdiden söylüyorum ! ilk 5 belki...
Pa pa pa pa paaattttt.
Bugün gerçekleşmiş hadisedir. 90 dakikalık bir maç düşünün 3 haftadır övüle övüle bitirilemeyen bir takım ve maç boyunca bulunan tek pozisyonda gelen gol.

Basın ve gs taraftarının şişirdiği bu balon bugün patladı. Bu takımı beşiktaşta fenerbahçe de fena düdükler.
Fikstür balı bitti; kay kay başladı.
fenerbahçe maçından sonra başlar omurgasızlar yine "yağlı surat istifa" diye inlemeye. helal olsun dursun a. vantrolog gibi, sokmuş kolunu bu kuklalara, fıldır fıldır oynatıyor. fisting styla.
ağlayın kuşlar siz kendi kazandıklarınıza bakın dün bejeke ye arı kovanları yardım etti. fener desen içler acısı bir hali var.
bugün oynanan maç ise türkiyenin en sıcak şehrinde oynanıyor ve saha tarla gibi. haftaya arena da beşleriz sizde boş boş ötersiniz işte.
ilk ciddi rakipte patladı hem de. ucuz balon bu kadar oluyor işte açık ve net.
bunlar var ya bunlar; günde 5 vakit namaz kılıp, galatasaray puan kaybetse de "golotosoroyun bolono potlodo" diye başlık açsak diye dua etmiyorlarsa ben de bir şey bilmiyorum.

ulan sayemizde imana geldiniz götverenler sizi!
bence o balon real madrid ile oynanan ceyrek finalde patlamisti. daha cl kazanamamis takimiz amk dimi sevgili kievzedeler?
(bkz: patladı gitti)
sezon başından beri mücadele izlemeye hasret bir iki takım cimbom beraberlik alınca nede sevindi .
Ligin başından beri bal küpünün dibine dibine iyi vurdular şimdi küp bitti fenerbahçe küsküyü gösterdi.

Büyük ihtimal bu maçı fenerbahçe kazanacak ve galatasaray çöküşü önümüzdeki haftalar sürecek.

Fenerbahçeyi günahım kadar sevmem ama gerçekler acıdır.
9 hafta sonunda bu maçı kazanmasını minimum 22 puanı bulunan bir takım için ortaya atılan iddaa. Akşam akşam ne içtiniz dedirtir.
Geçen hafta Cüneyt çakır sayesinde bir nebze yırtan balon bu hafta kaçamadı. Evet.