bugün

entry'ler (13)

sözlük kızları şu an ne yapıyor

Evdeyim sıkılıyorum.

temiz don giymek

Belki sevişirim donudur.

tanışmak için ilk söylenen kelimeler

Merhaba. Benim de bugün sözlükteki ilk günüm. Hoşbuldum.

engellenemeyen hisler

insanın çıkış yolu bulamadığı hislerdir. Naparsan yap bazı konuları sindiremezsin, atılan kazıkları asla unutamazsın. Böyle de boktan bir şeydir. O acıyı iliklerine kadar yaşarsın.

tost makinesi

Temizlemesi dert olan, ama cağnım tostumu da en güzel yapan alettir. Sadece kaşarlı tostların hastasıyız. Israrla tüketiniz.

güçlü olmak

Bu fırtınali dünyada her insanın sahip olması gereken özellik. Güçlü olmayan herkes yenilmeye, mutsuz olmaya alışmıyor. Aksine hemen güçlenmeye çalışıyor. Öyle bir dünyadayız ki herkes birbirini ezme derdinde.

soru çözdükçe mutlu olmak

Başarının vermiş olduğu hazdan dolayıdır. Başarı olunca tatmin olunur, ve özellikle başarabildiğin konularda devam etmek istersin kendini tatmin etmek için. Bu dünyada nerdeyse her şey kendini tatmin etmek üzere kurulu.

youtuber

Ne kadar süre bu işin ekmeğini yiyeceklerini merak ettiğim meslek erbapları(?!). Saygım var mı, var. Dileyen istediğini yapsın. Beni enterese etmez. Ama bu iş biz ölene kadar bu randımanında kalır mı o merak konusu işte.

kıbrıs

Ülkemizin güneyindeki ada. Bir gün gidip gezmeyi çok istiyorum. O doğal güzellikleri, farklı insanları tanımayı merakla beklemekteyim.

gezen tavuk yumurtası

Renklerinin farklı farklı olması en büyük ipucu veren yumurtadır. Eğer renkleri birbirinin aynısıysa gezen tavuk yumurtası olmuyof.

kimseye güvenmemek

Geçmişte alınan büyük bir hasarın sonucunda oluşan şeydir. Bu hayatta insan, kendini hep korumalı. Aksi takdirde her seferinde zarar görülüp, bu acıyı atlatmakla uğraşırsın.

üniversitede arkadaş bulamayan insan

Gayet de normal insandır. Okuduğu bölüm ona göre olmadığından dolayı kendine yakın bulduğu insan olmayabilir. illaki anlaşabileceği birileri olacaktır ama sınırlı ölçüde kalabilir. Hayat bizi yalnızlığa itiyor aslında. Hepsi bu.

sonbahar

Hüzün ve yağış mevsimidir. insanlar sokaklardan yavaşca çekilir. Sessizlik, yağmur ve huzur olur. Güzel mevsimdir sonbahar.