bugün

entry'ler (18)

tipik anne lafları

+nerde kaldın? vapurdan düştün sandım!!
-??!!?:S

pazarcılardan duyulan enteresan laflar

akşam oldu böle olldduu.

g string giyen erkek

topu taça atan erkektir.

yazarların hepsi kadın olsa açılacak başlıklar

altın günü.

ilk buluşmada pırlanta alan sevgili

Doğum günü hediyesi olarak araba alma ihtimali yüksek olan sevgilidir.

kisiselbirileti

içimdeki yazma sevgisini ortaya çıkaran quuardeşim,brom, nickbabam kalender insan.
-Kalender ne broo?
+!!??

facebook kullanma kılavuzu

facebooku çok kompleks bir yapı gibi görüp, nasıl kullanıldığını anlayamayan kullanıcılar için geliştirilmiş kılavuzdur.

değerli olduğunu hissettirmek

erkeğin sevgilisini futbola, karıya kıza tercih etmesi durumudur.

seni sevmiyorum diyen sevgili

bu zamanda zor bulunan, medeni cesareti yüksek sevgili insanıdır.

fenerbahçe düşmanlığı

her galatasaraylı türk gencinin içinde barındırdığı duygudur.

ata demirer

kaçak isimli şarkıyı avrupa yakasının 168. bölümünde süper seslendiren dombili,komik ve güzel sesli insan,komedyen.

kisisel ileti

insanların kendilerini kısa cümlelerle ifade ettiği, yazıcak bişey bulamayınca da sanki yazmak zorundaymış gibi saçmaladığı msn bölümüdür.eğer müzik dinliyor ve de bunu listenizdekilere göstermek istiyorsanız kişisel olmaya çalışan iletiniz gider yerine dinlediğiniz şarkı infosu gelir.

cicim ayları

çiftlerin hayatlarındaki herkese ağız alışkanlığı yüzünden aşkım demediği dönemden önceki dönem.

sevgiliden ayrılmak

aylarını, belki de yıllarını geçirdiğin insanı bir anda hayatında istememe durumudur. beraberken yaptığın her fiili uzun bir süre yapamadığın, baktığın her yüzde onun yüzünü görme, kendini şizofren gibi hissetme durumudur.

midterm

dönem ortasında yapılan sınava denir. Bazı bölümlerde 1.mid, 2.mid şeklinde olur.Son dakikaya kadar çalışılmaz, final kadar ağırlığı olmadığı için genelde çok sallanılmaz.

regl oldum diyemeyenler için alternatifler

bu ara biraz duygusalım,ağrı kesicin var mı?

facebooka endeksli yaşam

insanların, eski sevgililerini kıskandırmak için kullandığı yaşam bölümüdür.O kadar çok insanların hayatına girmiştir ki halk arasında kısaltması bile vardır.

+ Feysin var mı?
- Heraldeeee!

burhan altintop un basbakan olmasi

GMT +3,Tokyo yerel saatiyle iftar açardık