bugün

entry'ler (139)

korku filmi çekilebilinecek en uygun türk şehri

edirne değildir.

neden eğlenemiyoruz

(bkz: yaz tatilinden mahrum kalmak)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

sehabe-ben.

edirne tekirdağ kırklareli üçgeni

biz trakya deriz ona beya.

yaz tatilinden mahrum kalmak

yaşadığı yer tatil beldesi olmayan, yazlığı olmayan, ailesi yaz tatilini çalışarak geçiren, beyaz tenliyse günlük güneşte yanan kollarıyla tüm yıl boyunca amele yanığı şeklinde gezen, denize hep bir özlemi olan, birtane dahil tatil aşkı yaşayamayan, durumu el vermeyen, arkadaşlarının anlattığı anılara mahkum kalan kişinin dramıdır.
not: tatillik evlat olarak gelinir.
edit: bir tek ben mi yaşıyorum la bunları?

kardeş payı

Bölelim her şeyi yarı yarıya olsun kardeş payı.

bir kızı yatağa atmanın en kısa yolu

evlenme hayali kurun onunla böyle çocuklu mocuklu gerisi kolay.

nilay deniz

beyler ben aşığım bu karıya asılmayın sikerün.

dizide gördüğü kıza aşık olmak

bence ergenlikten uzak bir olay arkadaşım, her gördüğümüz hatuna atlar abazan bir tipimizde yok inciye gidelim. eyvallah önerin ve tanımın için de sen yanlış gelmişsin gibi.

dizide gördüğü kıza aşık olmak

yaşadığım saçma sapan bir durumdur. ama abi kızın konuşması hareketleri yapmacık mıdır dizi için bilemem ama ben o karaktere aşık oldum aq. kız da nilay deniz, aşk yeniden de oynuyor. kızı görebilmek için annemle oturup dizi izliyorum durum o kadar vahim. var mı benim gibi böyle bi durum yaşayan?

sevgilisiyleyken menüden en ucuz yemeği seçen ezik

ezik diyen ellerini... Her genç ister sevgilisiyle gitti mi hem sevgilisinin hem onun güzel bir şekilde yemek yemesini, zaman geçirmesini ama durumu sıkışıksa kendinden kısarak sevgilisinin istediklerini almaya çalışan cömert adamdır o adam.

üniversitede pkk yapılanmasına izin veren rektör

orospu çocuğunu barındıran da en az onlar kadar orospu çocuğudur.

halil sezai gaybana geceler

vay amk tek ben böyle düşünüyomuşum demek.

halil sezai gaybana geceler

onur akın şarkısıymış. halil sezaiden dinledim. şarkı cidden güzel sözleriyle olsun, duygusuyla ama abi o gaybana geceler de bi garip oluyor insan söylerken birden boğazında kalıyor. kötüsü ardından kanrevandır sözleri falan filan giriyor durum daha da kötüye gidiyor. kulaklıkla dinliyorsanız kendinize hakim olun ve şarkıyı söylememeye çalışın, hiç olmazsa mırıldanın tabi toplum içindeyken.

edit: benden başla dinleyen mi olmadı amk.

sözlük yazarlarının favori arabaları

Nissan çok efsane araçları vardır mesela (bkz: skyline) .BMW, diyecek bisey yok.Mercedes, yıldıza rütbe sorulmaz. Honda, hayat onda. Volvo tank gibi araçları olduğundan. Hepsi iyi sevdiğim markalardir.

o bir eczaci

Neyin kafası dediğim yazar.

hoşlanılan kıza 1 koli nutella almak

sonrasında got göbek büyür sivilceler çıkar ve bidaha hoşlanmazsiniz.

üşümemek için erkeğin külotlu çorap giymesi

ne bilim böyle ibne gibim puşt gibim bişey olmalı.

fethullah gülen ne ile geçiniyor sorunsalı

(bkz: fethullagülen eğitim merkezleri)

fırat tanış

yani olmuyor şarkısıyla beni benden alan adamdır. o ses dertli olmayanı bile dertlendirir. aynı zamanda oyunculuğu da çok iyi olan geniş aile dizisinde ki rolüyle bol bol güldüren adamdır.