bugün

entry'ler (88)

hayki b1r

Eline diline gönlüne sağlık hayk! Buna ihtiyacımız var.

gecenin ilahisi

inception-Time benim ilahimde bu ne yapalım.

neden uyumadın

1 aydır rutinim, bu saate kadar oyun oynadım. Uykum gelmese daha oynarım. Gerçeklerden haz almıyorum. Sanal daha cazip geliyor.

eve giren hırsızla karşılaşınca söylenecek ilk söz

Ooo kimleri görüyorum! Bam güm.

evli bir kadına aşık olmak

Rekor olabilir mi acaba? Plaketi uzatın arkadaşa... (insan okuyacak bunu özet geç sayın yazar)

kolay kilo verme yöntemleri

Az yemek, çok su, çok hareket..

gazze ye yardım götürürken bize mi sordunuz

oha lan hasta bu adam, cidden hasta..

28 haziran 2016 atatürk havalimanı patlaması

Yıldım, yoruldum. Çıkışı olmayan Ortadoğu bataklığına çoktan girdik. din ticaretinin, cehaletin salya sümük olduğu yerdeyiz, güvende değiliz. Herkes kendine, sevdiklerine sahip çıksın.

tek ders sınavı

Salı günü, daha önce finalinden 86 alip kaldıgım biyoinformatik dersinden gireceğim sınav.. çok stres yaptım. Gerekli mi bilmiyorum.

türkiye hırvatistan skor tahminleri

Kağıt üstünde favori Hırvatlar, sabırlı ve akıllı oynarsak sürpriz yapabiliriz. Tahminim 2-2 berabere. Umarım alırız, Büyük gün geldi çattı..

bu saatte uyumayan yazarlar

Ghost dimensionu izledim uyursam kendimi kötü yerlerde bulacağım uyumamalıyım.

islam bilimden uzaktır diyenlere verilen cevap

Afganistanda hayvan sıfatına sokularak öldürülen kadınlar. Ortadoğu bokluğunda hergün mezbaa ya dönmüş kentler, zenginlik içinde yüzen ve tüm dünyaya petrol satan suudi, katarlı şeyhler örnek verilir.

anne baba dayı ve amcanın aynı adama aşık olması

Tayyiptir.

yazarların araba kullanmayı öğrendikleri araba

Opel corsa 1.7dtı

beşiktaş taraftarı

Daha çok şampiyon olunca, evrenin sırrını çözebileceğini ima eden yazarların bulunduğu başlık. Renkli kardeşimden zekalı açıklamalar..

kozmik anafor

Türkiyenin en yararlı kozmik verilerini sunan astronomi sayfasıdır. Yukarıda yapılan yoruma itafen o got varsa lutfen buyrun efendim sizi görelim.

hall of fame

Ekran kartı üreticisi olan galax firmasının tepe modellerinin bu isim altında toplandığı başlık. Bende de var gtx780 hall of fame. Overclock delisidir kendileri.

denuvo

Bilgisayar oyunlarında korsan devrini bitirecek olan ilk olarak electronic arts ın kullanmıs oldugu yeni teknoloji. Skidrow dan acıklama: kıramıyoruz efendim.

ışık hızı aşılabilir mi

Bu evrende mi? Hayır.

babanın ölmesi

Abi hortlatmayın şöyle başlıkları gece gece. Zaten hayatım boyunca kendimi yanlız hissettim, bir de o gitmesin. Dükkanı kapatır ben de giderim.