bugün

entry'ler (63)

reklamcılık

4 şartından biri "para karşılığı yapılması" imiş. bu yönüyle fahişelikle benzerlik göstermekte.

bir kupaya 6 tatlı kaşığı kahve atmak

aman ne cool bir davranııışşş. çok etkilendim vallahi. 6 çay kaşığı neskafe demek. pardon çorba. aman tatlı.

kadının güzelliğinin anlaşıldığı yer

ağır roman'da bahsi geçtiği gibi; "manitalar gece güzelleşir".

sovyetleri kim çökertti sorunsalı

(bkz: dış güçler)

türkiye de kitap okunmamasının sebepleri

zamanında, hatta hala, faşist yönetimler, askeri rejimler vs..tarafından kitapların yasaklanması, kitabın silahtAN daha TEHLiKELi gibi muamele görmesi. kitapların yakılması gömülmesi şmha edilmesi, toplumun bilinçaltına kitabın kötü olduğu fikrini ekmiştir.

sevgilimiz de olması gereken özellikler

-de -da eklerini doğru yazmalı. bu başlıktaki gibi hatalı değil. bunu beceremiyorsa sike sürülecek aklı yoktur zaten.

görünüyorum o halde varım

sosyolog tayfun atay tarafından yazılmış okunası kitaPTIR.

https://www.kitapyurdu.co...o-halde-varim/440461.html

gösteri toplumu

(bkz: görünüyorum o halde varım)

herkes herkesle dostmuş gibi

okuması güç bir kitap.

çocuğunuz eşcinsel olsa ne yapardınız

gaftici fethi tarafından yazılan "oğlunuzu ibne olmaktan nasıl kurtarırsınız" adlı güzeide eseri okurdum.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

janis joplin mercedes benz.

oh lord why dont you buy me a mercedes benz, yani diyor ki hacı baba hacı baba bana da al bir araba...

gönül belediyeciliğinin kazanamama nedenleri

üzerinde düşünülmesi gereken nedenlerdir. neden kazanamadılar, belediye işi gönül işleri ile karıştırılmamalı mı? istanbul benim aşkım, tarabya benim köşküm tarzı yaklaşım neden az farkla kaybetti? halkımızın ileri belediyecilikten geri kalmaması adına nedenleri araştırılmalı, muasır medeniyet seviyesine erişmek adına koşar adım ilerlenmelidir.

havalimanına yakın oturmak

an itibariyle içinde olduğum durum. evim atatürk havalimanına yürüyerek 20 dakika, işyerim atatürk havalimanı içinde. ama gel gör ki evimi önümüzdeki hafta taşıyorum, işyerim ise ne kadar atatürk havalimanı içinde kalır onu allah bilir.

dünyada tek kalsaydınız ne yapardınız

Otuzbir çekerdim.

yalnızlığın hissedildiği anlar

Gecenin ikisinde kabus görüp koca evin içinde bir başına uyandığında.

kırk haramilere cv yollamak

kurumsal ve köklü bir şirkette çalışmak isteyen kişinin başvuracağı yol. ik özgeçmişinizi değerlendirecek ve sizi uygun görülen bir pozisyonda istihdam edecektir.

edit: 41. harami olmak şart değil, bunun işe gidemeyeni olur, emekli olanı olur, yedekte bekleyeni, geri hizmette olanı, tesis bakımcısı olur. olur da olur.

erkekleri çekici yapan detaylar

Fakir ve büyük penisli olması.

(bkz: Hem fakir hem siki büyük)

10 yaşinda aşk şarkısı dinleyip efkarlanmak

bendim bu. on bile değil, 7-8 yaşımda ibrahim tatlıses şarkılarıyla, ilkokul öğretmenimi düşünüp efkarlanırdım.

yüksek lisans yapmak insana ne katar

Neşe katar.

bingöl de baldırıçıplak kızların futbol oynaması

'halk para etmez' dedi savcının sıfatsız bulduğu amca. Güzel söyledi.