bugün

yalancıdır , siz ayrılınca ölsün diye beklemezsiniz tabi de, o evlenir bide çocuk yapar sonuna kadar bağlanır hayata.
sensiz nefes alamam diyenler, şimdi başka adamlarla nefes nefeseler.
sizinle olduğu takdirde sizi de öldürecek olandır. acilen uzaklaşılmalıdır.

(bkz: büyüyünce unutursun)
öl o zaman denilerek pis pis gülünmesi gereken sevgilidir.
yalan söylediğini kendiside bilen sevgilidir. yer mi acaba diye sallamıştır öyle ortalığa. lakin istisnalar da vardır.
doğruyu da söylemiş olabilir.
hayatı b*ktan giderken aşkla tanışmış ve hayatındaki tek güzel taraf da o aşk olabilir. belki onunla hayata tutunmuş, birlikte sıkıntılarının üstesinden gelmiş ve mutluluğu öğrenmiştir. tüm bunlar gittikten, tekrar o bunalımlara sürüklendikten, yapayalnız bi' başına kaldıktan sonra yaşamanın ne anlamı vardır ki bazen...
bi koşu gidip çay koysundur.
kalbinizde başka sevdiğiniz yoksa, bırakayın bu sevgiliyi.
20 gün sona başkasıyla el ele görmeniz muhtemel şahıs.
zaten ölüdür 1 2 3 kaç demelidir kişi kendine.
desteksiz yalancıdır.
2-3 Ay sonra facebook'ta kolunda yeni sevgilisiyle fotoğraflarını görmen işten bile olmayan sevgilidir.
kendini fazla kaptırmış sevgilidir. herkesin yalnız olduğunu zor da olsa öğrenecek sevgilidir.
aşıktır. nitekim aşığın söylediği sözler ciddiye alınmaz. nasıl ki sarhoşun söylediklerine he deyip geçilir, aşk da insanı bir çeşit sarhoşluğa sürükler. yalancı demek çok yanlış. çünkü ona göre o an en doğru ifade tarzı odur.
sensiz yaşayamam diyenler var ben onlardan değilim. ben sensiz yaşarım ama seninle daha güzel yaşarım. *
buna karşılık cebinizdeki kelebeği çıkarttığınızdaki tepkisini gözlemlemek gerekir.
isviçreli bilim adamlarının yaptığı araştırmalara göre dokuz canlıdır. Hatta bazı türlerinde bu sayının arttığı görülmektedir. Üzerinde çalışılmaya devam ediliyor.
(bkz: beni öldüreceğine sen geber)
Genelde yalan olsada bu sözlerle sevgilisini duygulandırır.
Duyguların kabardığı bir zamanda söylenen lakin hiçte gerçekliği olmayan,sevgiliden ayrıldıktan sonra akla geldiğinde insanı zaman zaman üzen zaman zamansa yuzunde tebessüm oluşturan sözdür.
ayrıldıktan sonra ölmekten beter olup ölmeyi dileyen kişidir.
hiçbir zaman ölmeyen sevgilidir. herkes gider o kalır. o derece yani.
yalan da olsa güzeldir.
(bkz: külliyen yalan)
hala yaşayan sevgilidir.
güncel Önemli Başlıklar