bugün

entry'ler (26)

güzel kadınlar solcu olmaz

Yanlıştır. Doğru olan solcu güzel bayanların zamanla Kokoşlaşiyor olmasidir. O güzelim kizceler bir bir kokoş oluyor. Ona bari çare bulun lan.

evet atatürk içki içerdi evet sigara içerdi

Özgür iradedir. Gurur duyulacak yönlerini öğrenmeyi denemelisin. Zira o zeki ve çevik severdi.

yaşamak için fazla yaşlı olan yazarlar

Atlatılacak bir durumdur. Yaşitlarinin dersine giriyorum. Böyle bir ruh haline giren ilk kisi değilsin. Bol şans.

içki içmeyen bara gitmeyen efendi erkek

Ölçüt şaşmasıdir. Sen git iç,takıl pezevenk ne bok atıyosun millete demezler mi adama. Derler. Ha bu seni pezevenk yapmaz ayri. Efendi de yapmaz. Bu seni 17 yasinda ilk kez kendini ve ortamlari farketmis yeni yeni icmeye baslayan bir arkadas yapar. Ha yapmayadabilir.

gün aydınlanırken yakılan sigara

Bu sabah yapamadığım şeydir. Gece çok içmişim.

fethiye

Üniversite 2. Sınıf öğrencisiyken tanıştığım şirin mi şirin bir kızın adıdır. Dayak yedirecekti bana nerdeyse. sevgilisi varmış vicdansızın.

her zaman yedekte bir erkek bekleten kadın

Yedek kalmayı göze almış adamın eseridir. Yahu bi adam artık on birde başlamak istiyorum, takımdan ayrılmak zorunda bırakma beni kadın, diyemiyorsa yedekte kalır. yapcak birşey yok.

tesettürlüyüm mutluyum

huzura ermektir. namaz kılmak gibidir. bir genç kızın en önemli kararlarından biridir ki bu heyecanı yaşayan bir kızla tanışırsanız bunu hissedebilirsiniz.

kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

piç adam çalışıyor, para kazanıyor. efendi adam öğretmenlik diplomasını alıyor ve bekliyor. sonra laylaylom işte

clash of clans

inşaat ve geliştirme süreleri oldukça uzun. oyunun bir sonu var mı bilmiyorum ama çoğu kişi emeğinin hatırına devam ediyor.

türk bayrağı nı yakan hdp li kürtler

Şerefsizliğin önde gidenleridir. insanları huzursuz etmeyi alışkanlık haline getirmiş bunlar ve ne yazık ki sabretmemiz gerekiyor.

iki transfer görünce passolig alan fenerli

transferden anlamayan birinin söylemidir ya da ı hazımsız bir galatasaraylı kocunmasıdır. hazmedecektir elbet.

sevgilisinin bikini giymesine izin vermeyen erkek

Geniş olmayan erkektir. Bikini giymek soyunmaktır. Geri kafalıyımdır. Kafa bazan geride olmalıdır.

sözlük yazarlarının sabah halleri

Mobil durumdaysa yatmaya konsantre olamamıştır. Sağ dizi katlı sekilde disardadır. Yorgan göğsüne hiç ulaşmamıştır. Bunları farkettiğinde lavaboya gidiyor olacaktır.

ramazan bayramının ilk günü yapılan kahvaltı

"Lan orucun bozuldu ehe ehe" günüdür. Biraz da garip bir gülümseme vardır herkeste. Ne yani şimdi bu saatte su içebiliyor muyum.

özür dileyen erkek

insandır. Hata yapar özür diler. Neden zor geliyor insanlara bilmiyorum. Fevri davranışlarda bulunabiliyorsak özürde dileyebilmeliyiz.

yazarların babalarıyla olan en son diyalogları

Sahurda önceden yenmiş çekirdek üzerine,

-küçükken kendim kavurur satardım.
+neyde kavuruyordun?
-sacda, neyde kavurcam.
+vay be, bize de sattırcaktın bir ara hatırlıyor musun?
-ya ya, parkta bir tur attıktan sonra 'satamıyoruz baba' diye getirip yemiştiniz eşek sıpaları.

fakirler niye evleniyor

Helal ilişki, zinaya bulaşmamak, tek eşlilik politikası. Para konusundaki yardımdan haberleride yoktur büyük ihtimalle.

kabus görüp sözlüğe girmek

Bol bol "hayır olsun" almaktır. Git suya falan anlat.

aslinda hepimiz yalniziz

Başarılarımızı, yeteneklerimizi, sevgimizi dağıtmadan duramazken içimizde tuttuklarımız mı bizi yalnız yapıyor? Aslında sosyal bir varlık olan insan, içindekileri kendine sakladığı için yalnız değil.