bugün

entry'ler (30)

kadın bunalımı

genelde evdekı bı tartışma sonucu kendini alış veriiş yaparken bulmaktır. bu benim.

evladını beğenmeyen anne

evlat yaranmak için her şeyi yapar anne hep daha fazlasını ister.

hastası olunan sözler

gel ne olursan ol yine gel.

2002 dünya kupasını hatırlayanlar

hayatımda zevkle izlediğim tek futbol maçıydı. lisedeydık o zamanlar kız meslekte hey gidi günler hey.

türk olduğunu belli etmenin yolları

zenci:hey dostum seninle kavga etmek istemiyorum.
türk:senin ağzını burnunu skrm.

türk olduğunu belli etmenin yolları

içinde beş kıro gencin oldugu doğan görünümlü şahin marka bi arabayla kaldırımda yürüyen kıza yaklaşarak; hanımefendi gitcen yere götürelim hahahaha.. diyen canlılar görürseniz burdasınız. (kızı nereye koycaklar kucagına mı alcan bagaja mı koycan.)

facebook ta atatürk ü beğenen kemalist

ne var bunda paylaşılanı beğenmiş biridir. konu ATATÜRK olunca zorunuzamı gıttı.

birsencm

sanki bi hoşluk gördüm gibi.

kadın ve şeytan

kadın bi erkeği şişeye sokacak kadar akıllı kapağını kapatmayacak kadar aptaldır.

ilk buluşmada kıza simit ısmarlamak

midesi kıyılan erkektir.

10 yıl sonra dahi dinlenecek şarkılar

şebnem ferah her zaman her şarkısını dinyebilirim ayırmam ben ona aşıgım.

yabancı özentisi gençlik

vah zavallılar! özünüze dönün lan başkası olma kendin ol demiş ünlü düşünür tarkan.

kasırga isimlerinin dişil olma sorunsalı

kadın kızdımı fırtınalar estırır delirdimi kasırga yaratandır.

mavi oje

Dikkat cekmenin son moda olması mavi,turuncu,yesıl gibi fosforlu renklerin surulmesı iyy!

arabada sevişmek

Ah bi arabam olsa..

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

buluşalım mı? demesi

bedava sms in bokunu çıkarmak

bedava dk. çılkını çıkarmak. hiç aramadığım kişileri bile arar oldum.

dilime yapışan şarkıdan kurtulamamak

keyifle söylenen şarkının artık keyif almaktan çıkp gece yatağa girerken bile dilimden düşmemesi of allahım sesli söylemesem içimden söylüyorum kendime engel olamıyorum.

sozlukte unlu olmak

magazincilere oynayıp gündemde kalabilmekiçin herşeyi yapan abidik gubidik laflar eden kişilerle aynı kişiliğe saib insanlardır.

en super beddualar

allh seni top etsin inşallah, annemin babamla kavga etikten sonra kızıp kızıp söylediği beddua artık neye kızdıysa.