bugün

entry'ler (11)

instagram

Fotoğraf paylaşmak için çok güzel bir site. Fotoğraf paylaşma dışında da güzel bir yer.

facebook

Ergenleri kapsayan ve ağır abi sandıkları sözlerden başka bir yer değil. iğrenç.

kötü çocuk

Ergenlerin okuyacağını bildikleri için yayınevleri ticaret amacıyla edebiyata ediyorlar. iğrenç bir kitap. insan kitap okumaya bu kitapla başlayacaksa hiç başlamasın. Kitap mı kalmadı? (bkz: )sabahattin ali okuyun

kötü çocuk

Ergenlerin okuyacağını bildikleri için yayınevleri ticaret amacıyla edebiyata ediyorlar. iğrenç bir kitap. insan kitap okumaya bu kitapla başlayacaksa hiç başlamasın. Kitap mı kalmadı? (bkz: sabahattin ali) okuyun.

büşra küçük

Kitabının isminden ne kadar yaş aralığını kapsadığı ve klişe olduğunu anlamak zor değil. (bkz: kötü çocuk)

yabancı

Wattpad de bulunan klişe hikayelerden biri.

wattpad

iyi bir yer ancak kaliteli hikaye bulmak kadar zor bir şey yok. Herkes hikaye yazacağım diye yazıyor ancak klişe hikayelerden başka bir şey değil

meran

Yabancı adlı hikayede geçmiş olan şahmeran hikayesinde, yazarın fanı olan insanları şahmeran dan meranı kısaltarak alması.

doğa güngö

Fazla saf kızımız. Aptalca davranışlarından nefret ediyorum. Seni az kalsın öldürecek birine nasıl yumuşak yaklaşabiliyorsun? Aynısı başıma gelse adamı öldürmek için elimden geleni yaparım. Yazar o kadar iyi biriymiş gibi anlatıyor ki ben olsam o anlatışla ben de aşık olurdum.

ediz çağıran

Fazla abartılmış biri başka bir şey değil. Kızlarımız mazoşist olabilir kendilerine acı çektirilmesinden hoşlanıyorlar galiba. Aynıları başlarına gelse ne yapacaklardı acaba. Boşa hayal kurmadan başka bir şey değil

öznur yıldırım

47. bölümünden pek bir şey anlamadık ancak o beş sayfada güzel yazacağım derken betimlemeden başka bir şey okuyamadım. Tek anladığım Ediz Çağıran'ın son sorusu o kadar.