bugün

başbakan ahmet davutoğlu hakkında attığı tweetler yüzünden atilla taşın gözaltına alınması olayı.
ulan ne hale geldik. atilla taş ı yunanistan'a itelemiş olmaktan utandım. buyrun;

http://www.haberler.com/a...gozaltina-7042945-haberi/
hakaret etmekle özgürlüğü karıştırmamak gerek. demokrasiden bahsedenlere soruyorum yolda birisi size hakaret etse başınızı öne eğip geçecek misiniz?

üstelik bu şahsiyetsiz askerdeyken askeriyenin musluklarını çalabilecek kadar alçalmış. o yüzden bu tarz aşağılık hareketleri ondan çok görmemek gerek.
bir gün bütün kemocanların başına gelecek hadise. süreceğiz sizi bu ülkeden süreceğiz...
Sözlükteki avukat yazarları göreve davet ediyorum. Akepeye yedirmeyelim reyizi.
bazı tayyoşist şerefsizlerin yaptığı olaydır efendim- faşizm işte budur!
az bile olmuş mor taş'a. bide merkeze götürsünler.
(bkz: akp li itlerin doluştuğu başlıklar)
(bkz: baltayı penise vurmak)

adam şuan bunun kafasını yaşıyor, ellemeyin.
Adam sadece twitter'den muhalif yorumlar yaptığı için gözaltına alınıyor.

"Diktatör olsa eleştiremezsiniz" diyenler online mi ?
(bkz: aihm kararlarına göre hakaret suçu)
başbakana hakaret varsa alırlar tabi! ne sandı ki?
komiktir. ve kendisi bu olayı de tiye almıştır.
atilla taş'ın ve fikilerinin arkasındayız.

doğruyu söyle, dokuz köyden kovul. yok öyle.
Akpli kişilik bozukluğudur. Adam sadece muhalefet yaptığı için gözaltına alınabiliyor. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.
koskoca dünya liderlerine bak atilla taş'tan bile korkuyorlar.
attığı twitlerden ziyade son yaptığı şarkıdan çağrılmış olabilir.

"Hep para para seni gidi hırsız,
Bitmedi yemeleri, mağduruz demeleri
yedi de bitirdi beni arsızca gülmeleri.
Para dolu para dolu ayakkabı kutuları,
ona bunu bana bunu yapma.
çalıyor da çalışıyor
bak hâlâ konuşuyor
gözün bir doysun, dilin bir dursun
Hep para para, hep para para seni gidi hırsız…
yanına kâr kalmaz,
yaz bunu kenara"
bir insanın fikirleri yüzünden yargılanmasının yeni bir örneğidir. Şaşırtıcı olan kısmı şu an, zamanında fikirleri yüzünden yargılanmış bir cumhurbaşkanımızın olmasıdır. Utanılması gerekense bir atilla taş olamayışımızdır.
takdirimi kazanmasına neden olmuştur.
birazdan buraya chp nin maaşlı trolleri gelip yüzsüzlük yapıp, ''küfür etmişse nolmuş canım yauu'' diyerek aldıkları maaşın hakkını vereceklerdir. şu an yemek arasındalar birazdan gelirler.

tanım: umrumda olmayan gözaltıdır. isterse sülalesini gözaltına alsınlar amk.
atilla taş'ın bundan böyle muhalif twittler atmayacağını sanan akplilerce yapılandır.
hülya avşar'dan daha aydın bir sanatçının gözaltına alınmasıdır.

hatta pek çok sözde sanatçıdan daha aydındır.

umarız hemen bırakılır...
çökelek lobisinin işidir.
ülkenin durumu bu, atilla taş bile adam oldu da içeri alınır oldu. Eh işte anlayın artık içeri alanların kapasitesini. Ama ülkenin düzeni bu, beş sene önce aynılarını cemaate söyleseydi cemaat alacaktı atillayı. Süleyman şah dirilse de görse torunlarının vahim durumunu, adamcağız utancından türbesine kaçar....
Akp'nin kendisini eleştiren herkese el attığı bir dönemde gayet normaldir.
elbetteki ettiğini bulacaktır. o kadar laf et sonra ağla. yok canım.
sikimde olmayan olay. atilla taş denen adam twitter üzerinden akp karşıtı liseli ve ilkokullu sosyal medyada yeri fazla olan tipler sayeside ekmek yiyen birisidir. kendisi bugün siyahken yarın beyaz olabilir. yani yapılan her ne kadar kötü olsa da yapılan kişiden ötürü sikimde değildir.