bugün

kişiden kişiye değişiklik gösterebilen değerlerdir. bana göre güven veren bir eş, iyi bir araba ve iyi bir ev. ayrıca bu 3 madde dinimizin tavsiye ettiği bir kuraldır.
çoğunlukla manevi şeylerdir.kişinin içi hep huzur ve mutluluk dolu olsun, kendine yetecek kadar parası da olduğunda ondan iyisi yoktur.
Para, hatun, seccade.
aşk.
sadakat.
özgürlük.
iman, şeref, onur.
kaslı vücut, taş gibi hatun, ibiza da yazlık... şaka lan adam olun kafi 3 şeyin 2si kalsın.
namus, para ve fazlasiyla acitilmis kalp.
sağlık, akıl, merhamet.
At-avrat-silah.
Tek madde ile Müslümalik cunku icinde insanin sahip olmasi gereken vatan severlik,ahlak,iyi kalp,tevazu,alçak gönüllülük,temizlik hersey mevcut.elhamdülillah.
iman-para-huzur.
ak partili olmak için gereken herhangi 3 şey. uyuşturucu almış gibi mutlu mutlu dolaşıyorlar yemin ediyorum özeniyorum kendilerine.
had, din, iman.
recep, tayyip, erdoğan.
karakter.
şahsiyet.
kişilik.
Hep aynı şeyler yazılıyor bende aynı şeyi yazacağım: aşk, akıl, pratik zeka.
Not: tamam zeka güzel bir şey ama pratiklik katılırsa kişiyi hem akıllı hem hızlı düşünen birisi yapar. ikili Kombo gibi bir şey olur.
Not2: aşk illa olucak.
tek şey yeterlidir.bu da insan olmaya çalışmaktır zira hepimiz beşer ama pek azımız insanız.
erdem,ahlak,akıl.
(bkz: Para para para)
Kişilik, şeref, sevgi.
onur, beyin, ev.
akıl, zeka, tutku.
önce iman sonra sağlık sonra da irade.
kişinin hayatında geçirdiği dönemden döneme değişir. dolayısıyla da her yaşta insan farklı bir görüşe sahip olduğu, hayata farklı baktığı için kesin cevabı yoktur.
akıl-sevgi-sadakat.