bugün

entry'ler (289)

96 lı kızlara yavşayan angutlar

7 yıl sonra 2003'lü kızlara yavşama olasılığı yüksek bir 96'lı erkek serzenişi.

ps4 vs atari

doğru mu yanlış mı bilmem ama (gbkz: atari) bana hep çok kaba geldiği için her zaman (gbkz: ateri) demişimdir.

evrimin ara geçiş şeyleri:

sega
ps1
ps2
ps3

sabri sarıoğlu

(bkz: ss55)

tilki

okuduğum ilk entrysi #24197834

bir de (bkz: aaaayyyy vajiiişiiiiiiim) diye başlık açarsa kesin (bkz: suzan) tabi liseliler bilmez.

akp sayesinde işsizlik oranlarının düşmesi

http://galeri.uludagsozlu...anlarının-düşmesi-665719/

adam aylık verileri koymuş. (bkz: tövbe yarabbim ya) neyse onu yorumlayalım. tablodan da gördüğünüz gibi eğer ilgili yıl bir kriz yılı değilse her zaman görülebilecek olan bir trend, yani ilkbahardan başlayıp yaz ayları sonuna kadar bir azalış mevcut. (bkz: mevsimsel işsizlik). ocak 2014'e gelindiğinde ise işsizlik oranının yine çift haneli rakamlara çıktığını görüyoruz.

bu da 2014 Ocak'tan itibaren gerçekleşen aylık işsizlik oranları ve yine aynı trend burada da karşımıza çıkıyor. http://tr.tradingeconomic.../turkey/unemployment-rate
mart ayından itibaren yine bir düşüş görülmekte. ancak yaz mevsiminin bitmesiyle yıl sonuna doğru yine bir artış trendine girecektir. hatta bu artış ilk linkteki grafikten biraz daha sert olabilir. (bkz: yüksek faiz)

içki içen erkeklerin penisi kalkmaz gerçeği

hususi kız düşürebilmek için içki içen tiplerin cirt attığı bir ülkede pek siklenmeyecek gerçek sanılan önerme.

utanmamdan öğretmenleri savunan tip

(bkz: bu şarkı utanmamdan öğretmenlere geliyor)

fenerbahçe

(bkz: 17 temmuz 2014 UEFA kararları)
(bkz: şemsiye is coming)
(bkz: şike nedir nasıl yapılır)

gala sözlük

pek yakında yeni domainine kavuşacak olan galatasaray orijinli spor sözlüğü. galatasaray sözlük'ün kapanmasından sonra alternatifsiz kalandır. doğru yoldadır. yürüyedur.

gala sözlük

Tüm renktaşlar el ele vererek altyapısından üst yapısına kadar hayal edilen yere geleceğine inandığımız galatasaray taraftar sözlüğü.

fenerbahçe taraftarı

Uzun uzun yazmayacağım; değmez zira. Tek bir ricam var: ne içiyorsanız aynısından istiyorum!

fatih terim in futbol zekası

Rüyadan uyanan eziklerin hazımsızlığa kaldığı yerden devam ettiği konu.

pro evolution soccer 2012

bir oyun niye bu kadar zorlaştırılır anlamış değilim. oyun çok iyi eyvallah herşey çok iyi düşünülmüş de amını ırzını siktiklerim niye bu kadar zorlaştırdınız oyunu. taşaklarını siktimin rakibinden top alamıyorsun. neden? sırf oyuncunun kontrolünü artırabilmek için eklediğiniz bir çok moddan dolayı. insanın 3 tane elinin olması lazım.

uludag üniversitesi nin tarihi skandaldan dönmesi

28 hziran 2011 i.i.b.f. mezuniyet törenin olacağı günün sabahında tarihi skandaldan kıl payı dönülmüştür.
şöyle ki: bir gün öncesinden dereceye giren öğrenciler telefonla aranarak dereceleri hAber verilmiştir skandaldan da tam bu noktada dönülmüştür. zira 1. lduğu haber verilen öğrenciden daha yüksek gano ya sahip öğrencinin listede ismi yoktur. hatta okul öğrenci listesinde bile adı yoktur.
bu öğrencinin tören sabahı (an itibari ile) kendi uğraşları ve koşturmaları sonucu dekana ulaşılmış ve durum haberdar edilmiştir ve dekanlık yardımcılarıyla ve ilgili hocalarıyla beraber kendisinden özür dilenmiştir.
görüldüğü üzere hak edilen birincilik kouşuşturmalar sonucu gerçek sahibine verilmiştir.

can sıkıntısına alternatif çözümler

1)serçe parmak
2)yüzük parmağı
3)orta parmak
4)işaret parmağı
5)baş parmak

camiden koşarak çıkmak

özellikle cuma namazlarında karşılaşılan, farzı kılıp bir an önce dünyalıklarına geri dönme çabası içerisindeki insanların hal ve durumu. yani cuma müslümanları(!)nın hali. eskiden koşarak camiye girilirmiş, şimdiyse durum bu!
her cuma, cuma namazında karşılaştığım bir durum dedim ya, şöyle gelişiyor: cuma namazının 2 rekat farzı kılındıktan sonra horraa kapıya bir hücum oluyor. sanki içeriye gaz bombası atmışlar gibi bir an önce çıkmak istiyor cemaati müselman(!) hele hele büyük camilerde bu durum daha da mantık hatasına dönüyor, şöyle ki: 2 rekatlık cuma namazının farzı kılınıyor ve herkes kapıya yükleniyor, bir an önce çıkmaya çalışıyor cemaat. bense şöyle bir kapıya doğru bakıyorum.. halk ekmek kuyruğu gibi değil başka bir şey gibi.. bakıyorum kapıda oluşan yığılmaya sonra dönüp sünnetleri kılmaya başlıyorum. farzdan sonraki 4 rekatlık cuma namazının son sünnetini kıldıktan sonra tekrar kapıya doğru bakıyorum ve yığılma aynı yoğunlukta, sonra tekrar dönüp 4 rekatlık zühr-ü ahir i kılıyorum ve tekrar kapıya doğru bakıyorum... yine aynı görüntü ama biraz azalmış yığılma bu sefer.. yine de hala çıkmayı bekleyen müselmanların sayısı bir hayli fazla. sonra 2 rekatlık vaktin son sünneti kılıyorum ve tekrar kapıya doğru bakıyorum... nihayet camii, kapısı vasıtasıyla nefes alabilir hale gelmiş, artık müselmanlar daha rahat çıkabiliyor kapıdan. mantık hatası ise şu: gelmişsin cuma namazına bir cuma müselmanı olarak (bir de ramazan müselmanları var) farzı kılıp hemen dünyalıklarına dönmek istiyorsun. tamam eyvallah. ama sen her cuma bunu yaşıyorsun yani öğrenmiş olman lazım, farzı kıldıktan sonra camiden çıkmak sein 10 dakikanı alacak! e be cuma müslümanı kardeşim; zaten haftada bir gelirsin, bari gelmişsin o 10 dakikanı camiden koşarak çıkma kuyruğunda geçireceğine çekil bir köşeye de sünnetleri de kıl! inan bana ikisi de aynı süreyi alacak.

3000 yılının olası sözlük başlıkları

nerde o eski başlıklar.

2011 2012 sezonu galatasaray formaları

beyazı da ne yakışırı drogba'ya dediğim formalardır.

sözlük yazarlarının benzediği ünlüler

(bkz: bilemezsin)

türkiye ye gelmiş geçmiş en iyi kaleci

taffarel'dir tartışmasız.