entry'ler (27)

ayşen gruda gençliği

Gencligini neden cirkin bulduklarini anlamiyorum gayet hos bence.. ha güzel bulmuyor olabilirsinizde cirkin nedir yahu!?

türklerin öğrenemediği şeyler

Herseyi ögrendik ama cok unutkan bir millet oldugumuzdan hepsini unuttuk..

evli kızına tecavüz eden diyarbakır lı

20 yil verilmis 20 yil sonra aramizda öz kizina bu serefsizligi yapan kim bilir diger insanlara neler yapar adaleti yine icerdeki mahkumlardan bekliyorum..

fino olacağıma çomar olurum

Insan olmayi denesen daha iyi olur aslinda eheh sonucta sadece iki secenek yok.

türkiye makarna tüketimi

%50 dir..........jkljkkljkljl
Not:makarna sevmem jklnklj

tecavüz katillik vb şeyler insanın doğasında var

Empati de insanin dogasinda var bu saydiklarindan önce onu bi kullansak fena olmaz bence..

diğer sınıf sizden önde

Bir at yarisindaki at gibi hissettiren ve hayattan sogumaya sebeb olan soylem gerci ben takmiyorum.

sınav çalışana kolay

Yüzyilin yalani ezberleyene kolay desen eyvallahda ezberlemek calismak demek degildir hocaa.

zenginlerin tadamadığı zevkler

Hayal kurmak, zenginler hayal kurmaz yapar..
wuhuu

dışlanmak

Üzültür yapmaniz gereken sey kendinizi dislanmis degilde tercih etmis gibi göstermek, kendinizi iyi hissetmek icin ise durumu kafaya takmamak gerekir son olarak farkliysanizz yalniz kalmak ve dislanmak gibi durumlarla sık sık karsilasirsiniz uzulmeyin.

sözük yazarlarının uçuk teorileri

Renk teorisi misal aslinda benim gördugum maviyi belki sen yesil goruyorsun veya kirmizi her insan agaci benim gordugum gibi yesil gormuyor olabilir belki hepimiz dunyayi farkli goruyoruzdur o yuzden kimisi kirmiziyi severken kimisi maviyi sever biraz sacma geldi dogru ifade edemedim sanirim neyse..

bu devirde 0 km kız bulmanın zorluğu

Erkekler icinde gecerli durumdur bu devirde namuslu 0 erkek bulmak zor cogu 2. el hatta 100 .el de olabiliyor birde bununla övünüyorlar Allah herkese hz. Yusuf ahlaki nasip etsin amin.

türk kızlarındaki ego

Sadece kizlar degil sadece türklerde degil bu memlekette yasayan her insanda bir tutam ego mevcut gösteris, vazgecilmez oldugunu sanmak, mukemmel oldugunu sanmak, bakin acik konusucam o egolar icinde gercekten birseye benzemiyorsunuz ve biz hergun kendinden bir haber bu insanlarla ugrasip duruyoruz insan kendini dogru tanisa ego falan kalmaz egoistlik kendini tanimayan insanlarda bulunur, yaklasmayin.

kadınların seks dışında işe yaradığı konular

Ya bu neyin kafasi?senin annen yok mu nedir bu sizdeki kadin dusmanligi ya anan kadin degil mi bize saygin yok tamam annene de mi yok ya boyle yerlerde bile anadolu comarlarini gormek gercekten canımı sıkıyor tahammul edemiyoruz size zaten kafa dagitalim diye giriyoruz buralara burda da boyle sacma sapan yorumlar basliklar nesir bu sizdeki kadin dusmanligi ? Kadina karsi onyargi arastirin bilimsel kadinin önemini maneviyati biraktim artik bilimsel bakin olaya gerci comarlardan bahsediyoruz bilimsel baksalar ortaya cikmaz bu gerici asagalayici basliklar yüzyillardir sure gelen bir dusmanlik bu kizlari diri diri topraga gomduler avrupada cadi diye diri diri yaktilar tasladilar oldurduler yillardir oldurdunuz bizi yeter lutfen yeter rahat birakin artik kadinlarin size ihtiyaci yok!!

a 101 e bim poşetiyle girmenin yarattığı heyecan

Kasiyerlerin ters ters bakmasiyla yerini korkuya birakan heyecan..

cem uzan

Yillardir hapis şoku yaşayan dolandirici kisi..

yalnızlık

Bir dosta bile sahip olmamaktir herseyi tek basina yasamaktir ama zamanla insani güclendirir.

kafirleri öldürmek helaldir

Madem öldürülmeleri gerek neden yaratildilar?Allah istese zaten herkesi musluman yaratmaz miydi ?

ayşen gruda

Gençligini daughter grubunun vokalisti elena tonra'ya cok benzetirim degerli bir sanatcidir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Sleep dealer- the way home , the tenth planet.