bugün

Bir diyalogtaki konuşma isteği sabittir. Bir taraf ne kadar çok isterse , diğer tarafın payına düşen isteği de alır.

Çok özlediğimiz biriyle buluşunca, hevesimizin hemen geçmesi bundandır.
Sende benim sinavim bu de reaperrr. Olmayanı yaparsam herkes inanır, sınavın ne mantığı var de.
Dünya barışı.
paralel evren teorisidir. ne zaman deja vu olsam, paralel evrendeki ben, o olayı benden önce yaşadı ondan oldu diye düşünürüm. neden olmasın. *
(bkz: Sözlükte kız olması)
Benim teorime göre dişi ve erkek, sanılanın aksine bir türün farklı cinsiyetleri değil; farklı türlerdir.
Örneğin dişi aslan ve erkek aslan dediğimiz iki hayvan, aslan diye tek bir türe değil iki farklı türe ait.

Yanıldığımı söyleyenler
Bazı hormonları manipüle ederek bir embriyonun normalde olacağından başka bir cinsiyette gelişmesinin sağlanabildiğini söyleyebilirler.
Yani gelişim aşamasında erkek bir embriyoyu dişiye çevirmek gibi.
Yalnız bir gün hormonlarla ya da gen ekspresyonuyla oynayarak bir türden başka bir türe dönüşüm de mümkün olabilir. Yani bir şempanze embriyosunu insana dönüştürmek gibi. Her ne kadar henüz bilim bu aşamada değilse de ilerde bu aşamaya gelmesi mümkün. O zaman hem benim teorim ispatlanmış olur hem de evrim karşıtlarına "kör kör parmağım gözüne" cinsinden bir demo yapılmış olur.
Ulkedeki genelevler duzeltilip, seks iscileri daha rahat ve devlet kontrolunde calistirilirsa tecavuz vakalari azalacak ve zamanla yok olacaktir.

Hatta genelevlerin duzeltilmesi mevzusu devlet planlamasina dahil edilmeli yoksa yolda yururken beni bile sikecekler amk.
Zamanı dondurabiliyorum ama herkes o an donduğu için ispat edemiyorum.
boku saydamlaştıracak bi dalga. böyle sıçıcaz ama kimse görmeyecek. bence de mükemmel.
sözlükteki her yazar benim birer alt benliğim.
uyuşturucunun hiç bir türünün beyne zarar vermemesi <3
(bkz: uludağ sözlük müptezelleri)
(#27415808).
Bir zamanlar üzerinde yıllarımı harcadığım uçuk teori.

O şimdi, kimsenin inkâr edemeyeceği ve aksini ispatlayamayacağı kadar gerçek.
Dünya birinin karınca tarlası mıdır?
Renk teorisi misal aslinda benim gördugum maviyi belki sen yesil goruyorsun veya kirmizi her insan agaci benim gordugum gibi yesil gormuyor olabilir belki hepimiz dunyayi farkli goruyoruzdur o yuzden kimisi kirmiziyi severken kimisi maviyi sever biraz sacma geldi dogru ifade edemedim sanirim neyse..