bugün

günümüz erkeklerinin en büyük sorunudur. kızların çoğunda en azından 2-3 tane darbe oluyor. eski türkiye'de bile bu kadar çok darbe olmuyordu.
Ben buldum ama kız 0 km kalmakta niyetli.
Erkekleri evlenmekten soğutan durum.
Çok zor olmayan durumdur.

Olmadı bayan tarafından kullanılmış alırsınız *
0 km erkek bulamamakla benzer durumdur. hanımları evlilikten soğutur.

ne akıl küpü adamlar var arkadaş.
0 kilometre kız diyerek kızlarımızı bir eşya veya mal ile eşdeğer konuma sokmaya çalışan başlıktır. kadınlarımızı metalaştıran böyle başlıklarla bir daha karşılaşmamak dileğiyle, size iyi forumlar.
Oldukça zordur. Piyasa ikinci el. Evet.
çoğu hurdaya çıkan modellerdir.
Sanırım otogaleriye geldim yanlışlıkla.
Araba mı lan mı piiiiis piiiiiis erkekler!
En az bir 0 km erkek bulmak kadar zordur.
neden tüm bu takıntılar sebastian? mahalle baskılarını kaç yüz yıl sonra aşacağız? cinsiyet ayrımı yapmadan insanın sevdiği kişiyle birşeyler yaşamasının normal bir şey olduğunu ne zaman sindirecez.
Zordur lakin Allah sizi seviyor ve güveniyor ise 0 kızı getirir kapına koyar ki yuva kur çocukların müslüman vir kadından töresin diye.
hepsini siktiniz.
Erkekler icinde gecerli durumdur bu devirde namuslu 0 erkek bulmak zor cogu 2. el hatta 100 .el de olabiliyor birde bununla övünüyorlar Allah herkese hz. Yusuf ahlaki nasip etsin amin.
almanyadan sipariş verdik biz üç ay sonra gelecek. oranın motorları sağlam alman yapımı neticede.
bu konular hep işlendi kenka.

(bkz: üretken ve zeki troll bulmanın zorluğu)

bu işlenmedi mesela.
yürüyeninde sorun yok kilometresi orjinal sadece uzun yolla kullanılıp motor yorulmamıştır,keyfe keder boyalı,boya takıntısı olan aramasın.
Kadınlar hiçbir devirde 0 km erkek bulamıyor. Ölelim biz o zaman.
siz temiz olduktan sonra karşı tarafta öyle olur .
bu devirde bulunması imkansızdır. artık devir değişti dostlar sahibinden az kullanmış bulduk mu yapışıyoruz.
vergilendirme sistemi yüzündendir. Yurtdışında 30000 tl'ye geliyor. Türkiye'de ise üç katı fiyata alınabiliyor. ikinci el piyasasında ise temiz ve az km yapmış bulmak neredeyse imkansız. Galeriler el atmışlar, olurundan yüksek fiyat çekiyorlar.

Ne olacak bu tüketicinin hali?

Tanım: bir adet saçma önerme.
Maalesef artık 0 km erkek de bayan da bulmak çok zordur.
Bu devirde Eksper olmak lazım aslında. Akarı yok, kokarı yok, temiz iş.
imkansız zaman alır dedik 30 seneyi devirdik.