bugün

mod arkadaşlardan dileğimizdir. *
avukattan eve ihtarname gelsin.
desteklediğim önerme. pat diye çaylak olmak kötü.
desteklenmesi saçma önermedir. yazarlık kuralları ve sözlük formatı bellidir. zaten kimseyi pat diye çaylak yapmıyorlar. formata uygun olmayan entryleriniz siliniyor. bu da bir uyarıdır aslında. ısrarla devam ederseniz çaylak olursunuz.

hayır ben neden böyle savunma geliştirdiysem. standart bir yazarım burda. yalaka falan da değilim de böyle bir triplere girdim.
altına tüm sözlük yazarlarının imzasını atacağına inandığım önerme.kesinlikle gerçekleşmelidir.
moderatörlerden rica ettiğimiz konudur. lütfen silmeden önce uyarı cezası olsun.
ilk olarak noterden protesto çekilsin daha sonra iadeli taahhütlü mektup yollanılsın.
he valla, sözlüğe girince öyle sap gibi kalıyorsun. neden çaylak oldum ben şimdi diye düşünekalıyorsun. şu hatandan dolayı şu kadar gün cezalısın sayın çaylak yazar deyin bari. bişey yazamıyoruz bari siz haber verin dimi ama.
(bkz: berke de cansu dan ayrılsın istiyorum)
yazarken birden mavi kutucuklarla karşılaşan yazarların moderasyondan isteği. uyarın ki hatamızı bilelim.
yazarların özlükte olmasını istediği eylem. gerçekten güzel olur. bilgilendirir aydınlatır bizi.
"sayın yazar, 2 saat sonra çaylak yapılacaksınız, lütfen arkadaşlarınızla vedalaşın." gibi olsa güzel olurdu. *
seri flood yapan birine karşı koyabilmek için pek mümkün olmayacak uyarıdır fakat onun dışındaki sebeplerle çaylak yapılacaksa bir otomatik mesaj olabilir.
oldu olacak bir de özür dilesin moderasyon "abi valla istemezdik ama şöyle böyle oldu" diye.

lan zaten bu sözlüğün yüzde doksan beşi kalitesiz yazılar yazan adamlardan oluşuyor, değil çaylak yapmak hepsini atmak lazım, bir de kalkıp açıklama mı yapılacaktı?
hatta (bkz: la haye), o da kesmezse (bkz: de facto)
(bkz: çaylak olabilirsiniz) *
Manyıklı önerme.
(bkz: bir alamet geldi woowooowww)
Zaten sitede online 100 kişi bile yok. Çükünü atanların olduğu sitede kimse çaylak yapılmayı hak etmiyor. En fazla yazısını silersin o kadar. Zaten karılara ve tescilli trollere uygulanan tarife bu garezleri bana heralde bu modların.