entry'ler (91)

erkeğini çıldırtmak isteyen kadına tavsiyeler

sürekli mesaj atmasını isteyip siz atmayın.

sevgiliden ayrıldıktan sonraki ikinci gün

ha döndü ha dönecek, ha mesaj attı ha atacak diye beklenmeye devam edilen gündür.

aşırı özgüvenli şen şakrak akraba kızı

hiç sevmediğim insan tipidir. misal akşam yemeğine gelmiştir, kendini fütursuzca anlatıyor ve kendi çevremi benim yanımda almaya çalıyor olması durumunda megolomanlık derecesinde onun egosunu yerim.

küllüğü izmaritle dolduran adam

pis bir adamdır.

vodka nasıl piç edilir

bünyenin dayanma gücü üzerinde tüketip, iftifra etmek suretiyle hem vodka hem kendin piç olursun.

tayyip erdoğan ın şişirilmiş bir balon olması

ancak patlatılamayan bir balon olması da ikinci özelliğidir.

internet cafedeki kulaklık

kokmaktadır.

90 ların özlenenleri

şarkıların içtenliği.

grup seksi kötü bir şey sanan türk kızları

1-kızlı erkekli 2den fazla kişinin yaşadığı sekse tepki veren kızdır.
2-daha evlenmeden ilişki yaşamanın yanlış olduğunu ülkemizde verdiği tepki doğru olan kızdır.
3- daha çok erkeklerin istediği bir ilişki olup 'biri tutmuş, öteki kesmiş, beriki pişirmiş' tekerlemesinin kelime anlamlarıyla gerçekleşmesini isteyen kızdır.

sevinmek

annenin gelme, sevgilinin sürpriz yapma, en yakın arkadaşın maddi durumun iyi olduğu haberini alma, ganonun tavan yapması durumunda verdiğim tepkidir...

gazetelerde görmek istenilen manşetler

doğudaki askerlerimizden güzel haberler.

gece yapılacak en güzel şey

yatakta uzanarak film seyretmek.

cem yılmaz daki mantık hatası

showmenleri veya yaptıkları showu araştırmak çok gereksiz bir eylem. ki zaten mantık hatalarından bahsederek espiri yapıldığını unutan bir düşünce yapısı.

20 yıllık bir uykudan kalkan birinin izlenimleri

gereksiz bir uyanış olduğunu daha ilk haber bültenini izlemesinde anlayıp tekrar uyumaya karar vermiştir...

türk bayrağını sansürleyen acun ılıcalı

'açıklamanı düzgün yapsaydın bari' diyerek ardından okkalı küfürleri hak eden durumdur.

bir erkeğin asla yapmaması gerekenler

yanındaki kızın her söylediğini yerine getire çabası.

facebook yüzünden ilişkinin bitmesi

facebook bir vesiledir. bu vesile eğer tarafların ilişkisini bitiriyorsa iyi de olmuştur. bu sebeple biten ilişki zaten zayıf ve oturmamıştır, gereksizdir.

sözlük yazarlarının sahip olduğu laptop markaları

toshiba.

15 yaşında yaşamaktan bıktım diyen velet

TV ve internet mağdurudur.

gecenin tek şarkılık özeti

Seni çektim içime
Hava diye, sen diye diye
Sınırları zorladım
Bitme diye, dön diye diye