bugün

telefonunuzu açmayın.
susmayin.
madem çıldırtacaksın, mantıklı bir amacın olsun.
bir erkek olarak paylaşmaktan acı duyduğum, erkeğin ruh sağlığını bozacak tavsiyelerdir.

- özellikle açım dediği gün yemek yapma.
- günlerce sevişmeyip maç vakti kucağına oturmaya çalış.
- öldürürse benden değil.
"artik beni sevmiyosuuuaan" deyin..
-telefona hiçbir zaman ilk aramada cevap vermeyin
-mümkünse şarjınız sık aralıklarla bitsin
-kız ile erkek arkadaşlarınızı aynı kefede değerlendirin
-sizin yaptığınızın aynısını size yapınca alının
-istediğiniz zaman telefonunuzu kapatın.

not: emin olun çılgına dönecektir.
not2: hemcinslerimden özür dilerim.
televizyon izlerken önünde durun bunu yaparken sen beni sevmiyorsun artık gibi sözler söyleyin, sürekli gizlice telefonunu kurcalayın vs..
ps: az önce denenmiştir.

gs'li sevgiliye
- ama fener de iyi oynadı hani" deyin.

(bkz: çıldırın çıldırın cimbom için çıldırın)
erkeğin bir şekilde deli olmasından hoşlanan kadınlara tavsiyelerdir. bir soruyu detaylı açıklama yapıncaya kadar sorun, yanıtlamazsa bir daha sorun. bir süre sonra aynı soruya cevap verdiğini unutmuş gibi yeniden sorun. bunu sürekli tekrarlayın delirmezse akıl sağlığından endişe edinin.
mantıklı bir şey söyleyin.
sadece susun.
*
sevişmenin tam ortasında ve erkek havaya girmişken telefona bakarmış gibi yapıp hemen toplanıp 'çok acil gitmem lazım' deyip oradan uzaklaşmanız.
oku! cosmopolitan oku! *
normal davranın.
icli köfte yaparken burnunuzu karistirin.
-kurallarla yaşamını sınırlayın.

daha başka bir şeye gerek yok. yeminle.
beş dakikada geliyorum deyip yarım saat bekletin.
yaz kış demeden altınıza mini eteğinizi çekin. *
sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı, yatakta orospu olun. sakın bu senkronizasyonu bozmayın. gel ki bu senkronizasyon bozulsa da o erkek çıldırır. bozulmasa da. iki ucu çiçekli değenek.

not; ne pis bir kelimeymişsin lan sen senkronizasyon. yazana kadar belam skildi.
yola paralel park etmiş iki araba arasındaki dar yere, arka arka gelerek park etmeye çalışın.
yatakta, yemek hazırlarken , yola çıkarken işi ağırdan alınız.
gelen tepkıye susarak tepkı verınız.
çıldırtma katsayısı tavan yapacaktır.
sevgilinizin taraftarı olduğu bir futbol klübü varsa ezeli rakibinin taraftarı olunuz.
günde 5 vakit "beni seviyor musun" diye sorarak ardından daha cevabını almadan "ama eskisi gibi bana bakmıyorsun" diyerek erkeğin beyindeki sinir uçlarını okşamak suretiyle en kısa yoldan çıldırtabilirsiniz.
-ya annen ya ben.
-eski sevgilim şöyle şöyle yapardı.
-sabah kahvaltını yaptın mı? öğle yemeğini zamanında ye. bol bol vitamin al.
-sigarayı bırak yoksa seni öpmem.
-yanındaki kız kim?
-yarın buluşalım. (ertesi gün) almanya dan abim geldi sonra buluşsak. vs. sorular her zaman işe yaramıştır. siz yine de çıldırtmayın erkeğinizi.
atılan mesaja, tam bir hafta + 6 saat sonra cevap verin.
güncel Önemli Başlıklar