bugün

entry'ler (8)

kertenkele

bakımı ve beslenmesi zor hayvan. şöyle ki bu hayvan eğer kapalı ortamda, kafeste falan besleniyorsa yarı sersemletilmiş sinekten başka bir şey yemez. yani öyle sineği öldürüp önüne koyunca yemiyor. yakalayıp canlı canlı koyunca da yemiyor. ülen her seferinde nereden bulacaz eteri de sersemleteceğiz haşereyi diye çok düşünmüştüm bir zamanlar, sonra kertenkeleyi salmaya karar verdim; muhabbet kuşu aldım 2 günde bir yemini değiştiryorum oluyor..

bir haftalık sevgili için kankayı satmak

-- hadi kamil aşağıdayız biz, seni bekliyoz.
++ niye abi?
-- olum yüzmeye gidecez dediydik ya geçen gün.
++ haa.. abi ben gelemicem ya seray gelecekti bugün.
-- vay çakaall!! tamam olum ayıpsın akşam arar anlatırsın artık, hadi kolay gelsin puşti ehehehöhö..

sistem ciddi bir hatadan kurtarıldı

her zaman da "sistem ciddi bir hatadan kurtarıldı" der, bir defa da çıkıp "önemli diil koçum ufak bir sorun vardı biz hallettik sen takılmana bak" demez ki içimiz rahat olsun, hep gerilim hep gerilim nereye kadar kardeşim!!!

michael owen

galatasaray'ın geçen sezon başında istediği, "newcastle'den yılda 8m euro alıyorum, aynısını verirseniz gelirim" cevabını aldığı, akabinde adnan polat'tan "kulübü de senin üstüne yapalım istersen" yanıtını alan futbolcudur. newcastle premier ligden düşünce durum değişmiş olabilir tabi, bekleyip göreceğiz.

uzun entrynin altına bakınız vermek

verilecek tepki bkz'ın nasıl doldurulduğuna bağlıdır. eğer gerizekalı bir ilkokul esprisi yapılmışsa bkz'ı veren yazarı taşlamak lazımdır; ammavelakin yukarıdaki koca satırları tek bir bkz'la yerle bir edecek tarzda bir ayar verilmişse yazarı öpmek, içki ısmarlamak, gerekirse karıya götürmek bile gerekebilir..

michael jackson live in bucharesti

sadece smooth criminal parçasındaki şovu için bile dünyanın en iyi canlı performansları arasına girebilecek konser.

biz askerde eksi 273 dereceyi gördük

-- biz askerde eksi 273 dereceyi gördük.
++ hadi canım!
-- tabi oğlum, sonra yüzbaşı çağırdı oğlum gel anlat bakalım neye benziyor diye.
++ ee?
-- vurdum kapıyı girdim yüzbaşının odasına, hafif alkol de var..
++ biz de abarttık ama kremasını abarttık, sonra kekini de kabarttık ortaya dankek magma çıktı!
-- ne diyon oğlum ya bi şey anlatıyoz şurda.
++ yok abi öyle aklıma geldi de..

öğrenci evi halısı

eskaza yılda bir kez "hadi len temizlik yapalım" diye eserse, "lan mahmut bizim halının deseni böyle miymiş lan?" şeklinde kişiyi şaşırmaya sevk eden halılardır.