bugün

gs ilklerin takımıdır ahahhahahaha.
maç bitiminde şöyle demişlerdir lütfen bakın.
görsel
aa bu benim takımım lan. şampiyonlar liginde oynayan takımım. ülke puanını düşünen adamların takımı nerede acaba?
ilk yarim saatte real madride mac bitiminde 6 gol atacagi zannedilip, macin sonunda 6 adet gol yemis takim. galatasaraydir.
ülke puanının yenilen/atılan gollere göre hesaplandığını sanan ileri futbol dehası tarafından eleştirilen takımdır. biraz araştırma yapıp ülke puanının nasıl hesaplandığını ve türkiye'den en çok kimin ülke puanına katkı sağladığını öğrenmesini tavsiye etmekteyiz.
Bazi sikeci gotverenlere dert olmaya devam eden takimdir. Ne madrid'mis aga bizi sikti siz bizden daha cok bagirdiniz be! Bu kadar yarak meraklisi olamazsiniz, saka bunlar... dimi?
sikilmiş götün davası olmaz misalı 6assaraylı tekirlerin kendi evlerinde sikilmenin davasını yapmamalarını görmek gerçekten ilginç. adamlar dünden razı. kelimeler yetersiz kalıyor yani. gassaray gassaray cimbombombom sonra ha.
en azından avrupaya gidebilmiş takımdır. kovulmamıştır. bugün git iki sene sonra gel denmemiş takım olmakla birlikte avrupadan kupalarla dönmüşlüğü de vardır. bye.
evinde hakkıyla 6 gol yedim diye övünen seyircilere sahip takım işte. ne beklenir ki. koy götüne. geç geç.
Edirnenin batisina gecmesi yasaklanan takimdan daha makbuldur. En azindan 6 tane yiyebilecek maci yapabilmistir. Hos 6 tane yemek, bazilarinin bir taraflarina kina yakmasina bile sebep olmustur.
her türlü sporda bir kopma noktası vardır, oyun iştahını bitiren, yok eden. o kırıldıktan sonra ister 6 yesin ister 10.
ulan 2 senedir fb'yi kucağından indirmeyen takımdır diyor hayır arkadaşım şimdi real madrid'ten kendi evinde kendi taraftarının önünde yenilmekle feneri 2 senedir yenmenin ne alakası var? azıcık kafanızın içindeki beyini kullanın.ayrıca sizden olsa olsa avrupa'nın şakirti olur.

not: beşiktaşlıyım.
Arkadas neyi elestiriyonuz, neyi savunuyonuz anlamadım. Hepsi birbirinden boktan bu turk takımlarının. Gs degil de fb ya da bjk gitse çok mü farklı olacaktı. 5-6 tane yiyip onlar da oturacaktı aşağıya.

Takim ayırmadan söylüyorum. Bizim ülkemizde sadece kavga, sike, taht oyunu var. Futbol diye birşey yok.
19 tane şampiyonluk kupasını götünüze sokmuş takımdır. Kimlerin götüne soktuğumuzu söylememe gerek yok sanırım. Onlarda ağrısı mevcut, bu kadar çenelerine vurduğuna göre.
Hiç katılamamaktan daha iyidir efenim. Ayrıca 10 da yese türkiyenin en iyi takımıdır.
çek cumhuriyeti'nin köy takımından 7 gol yiyen takım değildir. *
(bkz: sigma olomouc)
avrupada 8 gol yiyen takımdan daha iyi durumdadır.
artık avrupa kupalarında yer almayan bir çek kulübünden 7 gol yememiş takımdır aynı zamanda. şampiyonlar ligi grubunu 0 ile bitirmemiş, başkanı şike soruşturması kapsamında tutuklanmamıştır.