entry'ler (15)

gözün içine bakıp seni seviyorum demek

gerçekten seven kişidir.zira sevmeyen insan gözünün içine bakarak söyleyemez.

ilişkide hatalı oldugu halde aramayan erkek

sevmeyen erkektir kanımca.

korkak aşık erkek

ne sevdigini söyleyebilir,ne de ilişkiye sahip çıkabilir,hemen ayrılınması gereken erkektir ruh saglımız için.

şarhoşken duygusal olan insan

aslında en fazla acıyı çeken ama belli etmeyen insanların şarhoşken duygularının dışa fışkırmasıdır.

hem terkedip hem hala iç çekerek bakmak

dengesizlere yakışan bir davranıştır..hala bu insanların neden yaşadıgı çözülememiştir..

duygusuzluk

aslında aşırı duygululuktur.fakat bastırılmıştır.geçmişte yaşanan acılar,çekilen sıkıntılar zamanın en iyiy ilaç oldugunu kişiye kabul ettirmiştir.bundan dolayı rahatsız edici bir dinginlik vardır kişide.nasılsa geçecektir.bende de var olan karşımdakini hayretler içine sokmuş fakat çıkaramamış sen duygusuzsen lafını bana dedirten durumdur.diger kızlardan en büyük farkım budur.

aşkı aşk bitirir

bazı salakların her önüne gelene aşık olabilcegi iddasıdır.komikliktir,çocukluktur.

hitit üniversitesi

gazideki profesörlerin hala hocalık yaptıgı. benim okudugum. egitimden gayet memnun oldugum canım üniversitemdir.

uzun bacaklı kızlar

eger düzgün bacakları varsa ki öyleler zaten kısacık etekle dünyayı dize getirirler.

erkekler neden aglar

istediklerine ulaşmak için aglarlar bence.

hoşlanılan kızı birden dudağından öpmek

kıza baglıdır. eger o da hoşlanıyorsa güzel bir aşkın başlangıcı olabilir. eger durum farklıysa bir tokatla sonlanabilir.

sevgilisine şişme kadın alan erkek

sevgilisine birşey ima etmek isteyen korkak erkek tipidir. terkedilmesi muhtemeldir efendim.

neşeli ama bakımsız kızın hoşlanılan kız olması

bakımlı olmak önemlidir ama hoşlanılmaz diye bir kaide yoktur.hoşlanılması gayet normal olan ve neden başlık açıldıgını kestiremedigim kızdır

eski sevgilinin araması ama çıkmak istememesi

eskiyi yad etmek isteyen eski sevgilidir. sevgisis hakıında kesin bişey söylenemez geçmişe baglıdır.

ressamkishi

eski sevgilinin araması ama çıkmak istememesi...