bugün

uyarı: diyen kız, diyen erkek şeklinde başlık açmayınız.

neşeli kızın kendine güvenmesiyle alakalı bir durum. bakımlı ama kendine güvenmeyen kızdan çok daha çekici olduğu bi gerçektir neşeli ama bakımsız kızın.
bakımlı derken makyaj yapmak, fön ya da bilumum kuaför işleminden geçmekten bahsediliyorsa ve bir kız bunları yapmadan hoşlanılan kız oluyorsa doğal güzellerdendir. ayrıca bir de bunun üstüne neşeli biri ise zaten tadından yenmez ki yahu daha ne olsun.
neşeliyse her şey bitmiştir, ne düşünürsün daha neşeli kız oh mis. bakımsız da olsa hoşlanılan olmasından dolayı zaten güzel gözükür. sorun yok. neşeli kız iyidir.
eğer bu hali doğal haliyse daha bir güzel olacak kızdır.
(bkz: bir gülücük bile yeter be hacı)
çevresinde şeklinde pöykürülmesi gerekir.

bide bu vardır.

(bkz: nefes alsın yeter)
bakımlı olmak önemlidir ama hoşlanılmaz diye bir kaide yoktur.hoşlanılması gayet normal olan ve neden başlık açıldıgını kestiremedigim kızdır
beni derin düşüncelere sevk ediyor.

mühim olan iç güzellik diyenlerin burda bir atağa geçmesini beklerdim açıkçası, yapmamışlar. olsun hemen yazayım ben.
kızın neşeli olması, kendisine olan güveninden kaynaklanır. ahahaha diye gülmüş olmak için gülmez bu kız. neşesini yaptığı zekice esprilerle destekler. bakımsızlığını bu hususta göz ardı edebiliriz ve o noktada da hoşlanılan kız oluverir. çünkü kız, bakımlı olayım da herkes beni beğensin derdine düşmez.

tabi bunlar hep laf. asıl önemli olan iç güzellik falan değil, bilirim sizi. gözünüzü ne kadar dolduruyor, bir hareketiyle bi taraflarınızda ne kadar kıpraşıma sebep oluyor, asolan budur. şimdi hiç birbirimizi kandırmayalım.

(bkz: salak ama bakımlı kızın hoşlanılan kız olması)
bakım temizlikle alakalı birşeydir!!!!!!!!!!!!
makyaj, saç ve diğer güncelleme durumları 'süs'lenmektir.
bunu anlayamayacak kadar laf paralayanlar da, ayrıca dışarıda boyalı cilalı bir hanım görünce salya akıtır ama böyle laf paralamktanda vazgeçmez!
Bu tip kızlarla genellikle rahatca geyik yapılabilmesi,yanında bir kız var diye şekilden şekile girilmeye gerek kalınmaması gibi avantajlar sağladığı için tercih edilebilir.Erkekler bu kızlarda pek fazla fiziksel özellik aramazlar.Genellikle zeka ön plandadır.Ortam içinde çok az cinsellik konuşulur veya düşünülür.
güncel Önemli Başlıklar